1. Dzisiaj przeżywamy liturgiczną uroczystość ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA. Po sumie – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Te Deum – CIEBIE BOGA WYSŁAWIAMY. Po południu: 15.30 – Nabożeństwo Różańcowe; 16.00 – Msza Święta. *Od dzisiaj – zmiana czasu na zimowy. Msze Święte wieczorne będą o godz. 17.00. Różaniec przed Mszą Świętą.

2. W czwartek – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze Święte do południa będą odprawiane jak w niedzielę: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00 i w Olszowicach – 9.30. Po południu, o godz. 14.00 Msza Święta ZBIOROWA za zmarłych. Po Mszy Świętej – procesja na Cmentarz.

3. Piątek - WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH (Dzień Zaduszny). Msze Święte będą o godz. 6.30, 8.00 z procesją na Cmentarz na Kopani i o godz. 17.00.

4. Na WYPOMINKI ROCZNE lub JEDNORAZOWE można składać w Kancelarii Parafialnej. *Za dusze zmarłych można również ofiarować ODPUST ZUPEŁNY pod zwykłymi warunkami (będąc w stanie łaski uświęcającej, po spowiedzi świętej): we Wszystkich Świętych, w Dzień Zaduszny i w oktawie – do ósmego listopada, nawiedzając cmentarz z modlitwą za zmarłych. *Czas spowiedzi świętej zawsze pół godziny przed rozpoczęciem Mszy Świętej i w pierwszy piątek od godz. 15.30; w Olszowicach – o 17.30.

5. Przy porządkowaniu grobów na cmentarzu pamiętajmy o selekcji śmieci.
Do kontenerów wrzucamy tylko szkło i plastik.

6. Na głównym Cmentarzu, przy wejściach, we Wszystkich Świętych, będzie zorganizowana KWESTA na POMNIK JUBILEUSZOWY – NAUCZ NAS BYĆ WOLNYMI. Kwestę przeprowadzą Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej, Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Łyczance, z Gimnazjum w Sieprawiu oraz Ministranci.

7. We wtorek o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III Gim.

8. W pierwszą sobotę odwiedzimy CHORYCH z posługą sakramentalną, od godz. 8.30.

9. Grupa Apostolska zaprasza do swojego stoiska i zachęca do nabywania zniczy. Zysk z Akcji Znicz jest przeznaczony na rekolekcje dzieci i młodzieży.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Wrzosowej, spod numerów: 46 – 78.