1. Dzisiaj przeżywamy liturgiczną uroczystość ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA. Po sumie – wystawienie Najświętszego Sakramentu i odśpiewanie Te Deum – CIEBIE BOGA WYSŁAWIAMY. Po południu: 15.30 – Nabożeństwo Różańcowe; 16.00 – Msza Święta. *Od dzisiaj – zmiana czasu z letniego na zimowy. Msza Święta wieczorna, do czwartku będzie nadal o godz. 18.00, a od soboty Msza Święta wieczorna będzie odprawiana o godz. 17.00. *Dzisiaj, w salce pod plebanią, do godz. 17.00 trwa AKCJA CUKIER. Badanie poziomu cukru w organizmie. Akcje przeprowadza Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna.

2. Trwa „Akcja Znicz” przeprowadzana przez Grupę Apostolską. Powstały Fundusz będzie przeznaczony na dofinansowanie Rekolekcji wakacyjnych dla dzieci i młodzieży.

3. Z kalendarza liturgicznego: W poniedziałek – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

4. W piątek – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze Święte do południa będą jak w niedzielę: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00 i w Olszowicach – 9.30. Po południu, o godz. 14.00 Msza Święta ZBIOROWA za zmarłych. Po Mszy Świętej – procesja na Cmentarz. Spowiedź z racji Uroczystości oraz pierwszego piątku będzie tylko pół godziny przed każdą Mszą.

5. Sobota - WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH (Dzień Zaduszny). Msze Święte będą o godz. 6.30, 8.00 z procesją na Cmentarz na Kopani i o godz. 17.00. W tym dniu udamy się do chorych z posługą sakramentalną od godz. 9 - zapisy chorych w zakrystii.

6. Wypominki ROCZNE lub JEDNORAZOWE można zamawiać w Kancelarii Parafialnej. *Za dusze zmarłych można ofiarować ODPUST ZUPEŁNY pod zwykłymi warunkami. Trzeba być w stanie łaski uświęcającej, po spowiedzi świętej oraz Komunii i nawiedzić cmentarz z modlitwą za zmarłych. *Czas spowiedzi świętej – pół godziny przed każdą Mszą Świętą.

7. Przy porządkowaniu grobów pamiętajmy o selekcji śmieci. Do kontenerów prosimy składać tylko szkło i plastik.

8. W Uroczystość Wszystkich Świętych, przy dwóch wejściach na Cmentarz Parafialny będą kwestować członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej przy wsparciu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sieprawiu. Będą zbierane fundusze na ratowanie niszczejących bezpowrotnie nagrobków na naszych nekropoliach.

9. W sobotę, 9 listopada, na plebanii, o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie rodzin, które są zainteresowane duszpasterstwem Rodzin według programu Kręgów Kościoła Domowego.

10. Trwają zapisy na parafialną pielgrzymkę na Bałkany. Można się zapisywać do 10.11.2019 r. Szczegóły u ks. Bartłomieja

11. W Niedzieli polecamy wypowiedź wyjaśniającą, dlaczego katolik nie powinien brać udziału w Hallowen.

12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę po Mszy Świętej wieczornej, prosimy Parafian mieszkających na ulicy Jabłoniowej spod numerów: 51 – 60.

13. Do wieczności Bóg powołał śp. Stanisława Kowalczyka. Dobry Jezu a nasz Panie…