1. Dziś pierwsza niedziela: Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.30 – Nieszpory wobec Wystawionego Najświętszego Sakramentu.
*W Brzezince droga krzyżowa w intencji ofiar obozów koncentracyjnych i gułagów. Rozpoczęcie o godz. 14.00 przy bramie śmierci.

2. Jutro wsp. św. Karola Boromeusza, biskupa.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek - pierwszy czwartek. Nowenna do Bł. Anieli Salawy z modlitwą o wytrwałość, jedność i świętość małżeństw i rodzin.
Sobota - ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKEJ –(święto).

3. W sobotę – Msza Święta i poświecenie kapliczki św. Huberta przy Domku Myśliwskim. Na uroczystość zapraszają myśliwi z Koła Łowieckiego PONOWA.

4. W przyszłą niedzielę odbędzie się druga tura wyborów do Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Oddając głos trzeba będzie wskazać jednego z trzech kandydatów ze swojego sołectwa przez podkreślenie go na karcie wyborczej. Lista kandydatów jest wywieszona w Gablocie Ogłoszeń.

5. Bóg zapłać za pamięć i modlitwę za zmarłych okazaną w Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny. Bóg zapłać za ofiary na „ZADUSZKI”. Wypominki ROCZNE będą w każdą niedzielę przed Mszą Świętą „ósemką”. W oktawie Wszystkich Świętych (do piątku włącznie), o godz. 16.30 będzie KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA i wypominki JEDNORAZOWE.
*Bóg zapłać za opiekę nad grobami kapłanów i bohaterów.
*Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej i Wolontariusze Gimnazjum w Sieprawiu zebrali podczas Kwesty na Cmentarzu, na restaurację zabytkowych pomników nagrobnych 4.417,74 zł. + 2,5 Euro. Bóg zapłać.

6. Ukończona została PEREGRYNACJA RELIKWII BŁ. ANIELI SALAWY w Sieprawiu i w Łyczance. Od 7 listopada rozpocznie się PEREGRYNACJA w Olszowicach. Prosimy rodziny z Olszowic o przyjęcie do swoich domów naszą Błogosławioną i przez Jej wstawiennictwo upraszajcie u Boga potrzebne łaski.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę, o godz. 8.00, prosimy rodziny z Łysej Góry II.

8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III – we czwartek o 17.00.

9. 11 listopada /poniedziałek/ - odpust w kościółku św. Marcina. Suma odpustowa, z modlitwą w INTENCJI OJCZYZNY, o godz. 11.00.
W Sanktuarium będą Msze Święte o godz. 6.30, 8.00, 16.00; w Olszowicach o godz. 9.30.

10. Urząd Gminy Siepraw przypomina, że 10 każdego miesiąca upływa termin płatności za odbiór śmieci i dziękuje za dokonane wpłaty.

INTENCJE MSZALNE: 4 XI – 10 XI 2013 r.

Poniedziałek:

1) +Anna Wojnarowska.

2) +Antoni Bazyl /o wieczne zbawienie/.

17.00:

W 90 ROCZNICĘ URODZIN ANASTAZJI SIATKA błagalna  o dalsze Błog. Boże za przyczyną Bł. Anieli Salwy.

Wtorek:

1) +Anna Wojnarowska.

2) +Genowefa Grzybek –od dyrekcji i pracowników administracji Szpitala Powiatowego w Myślenicach.

17.00:

1) +Dariusz Sala –od rodziny Pietruszków.

2) +Anna +Maciej +Emil Mika.

Środa:

1) +Anna Wojnarowska.

2) +Antoni Surówka +Helena ż. +Kazimierz s.

17.00:

1) +Anna Król –od pracowników stoiska nr 1 JUBILAT.

2) +Feliksa (fem.) Duda +Piotr m.

Czwartek:

1) +Anna Wojnarowska.

2) +Stefania Orzechowska –od Anny i Tadeusza Matoga.

17.00:

O trwałość, jedność, świętość małżeństw i Błog. Boże w rodzinach za przyczyną Bł. Anieli Salawy.

Piątek:

2) +Zbigniew.

17.00:

+Barbara Tylek –od wujka Stefana.

Sobota:

1)+Anna Wojnarowska

2) +Jan Szczurek 1 r. śm.

14.00:

Przy Domku Myśliwskim: W intencji myśliwych z Koła Łowieckiego PONOWA przez przyczynę Św. Huberta.

17.00:

1) +Elżbieta Biela –od chrześnika Andrzeja z rodziną z Sułkowic.

2) +Krzysztof Sułowski.

Niedziela:

+Anna Wojnarowska.

8.00:

+Henryk Płachta i ++rodzice, +Maria c. +Edmund m.

9.30:

+Weronika +Jan Sołtys.

11.00:

ZA PARAFIAN.

16.00:

+Franciszek Marek +Jan s. +Cecylia c.