1. Dziś wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
*W Brzezince droga krzyżowa w intencji ofiar obozów koncentracyjnych i gułagów. Rozpoczęcie przy bramie śmierci o godz. 14.00.
*Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
*Gościmy Misjonarza, Księdza Franciszka Filipca, który głosi Ewangelię Chrystusową w Kamerunie. Witamy tak niezwykłego gościa. Chcemy wesprzeć jego misyjny trud modlitwą i ofiarą złożoną do puszki przy wyjściu z kościoła.
*Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Jutro, o godz. 17.30 – katecheza przedchrzcielna.
Środa - wsp. Matki Bożej Miłosierdzia.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – wsp. Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
Piątek - wsp. Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
*Trzeci piątek. JERYCHO W SIEPRAWIU. Indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu w godzinach od 15.00 do 21.00. Zapraszamy i zachęcamy na chwilę osobistej adoracji Pana Jezusa prawdziwie obecnego w Najświętszej Hostii.
Sobota - wsp. Bł. Salomei, zakonnicy

3. W przyszłą niedzielę wypada UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA. W Rzymie zakończenie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia.
W Polsce zawierzenie Polski Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.
Od czwartku trwa NOWENNA przygotowująca nas do tego Aktu Zawierzenia. Modlitwy Nowenny odmawiamy codziennie w ramach wieczornej Eucharystii.
*Na Sumie będzie uroczyste udzielenie sakramentu chrztu dzieciom.
*Podczas Mszy Świętej, o godz. 9.30 – przyjęcie do Służby Liturgicznej Ołtarza kandydatów i ministrantów.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać także rodzinom z ulicy Królewskiej za przygotowanie kościółka św. Marcina na uroczystość odpustu. *O sprzątanie domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ulicy Wrzosowej, spod numerów: 80 – 132.

5. Do wieczności odeszli: śp. Julita Synowiec, śp. Stanisław Bidziński, śp. Stanisław Wojtycza. WIECZNE ODPOCZYWANIE, RACZ IM DAĆ, PANIE.