1. W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy.
*Trzecia niedziela. *Na Sumie uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.
*Ofiarę zbiera Duszpasterska Rada Parafialna – na inwestycje parafialne.
*Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Poniedziałek – wsp. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
Wtorek - wsp. Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
Środa - wsp. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy. Święta Cecylia jest patronką muzyki kościelnej – organistów, chórów parafialnych i scholi.
Piątek - wsp. świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy.
Sobota - wsp. św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy, oraz bł. Franciszki Siedliskiej, dziewicy.

3. Spotkania dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej:
Wtorek: klasy z Sieprawia – A, B, C.
Środa: klasy z Olszowic i z Łyczanki.
*Na spotkaniu będzie krawcowa i fotograf.

4. W przyszłą niedzielę wypada UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.
*Przyjęcie do Służby Liturgicznej Ołtarza kandydatów i ministrantów.

5. Na ekrany kin wchodzi jeden z najgłośniejszych chrześcijańskich filmów fabularnych w historii pt. „Sprawa Chrystusa”. Opowiada on prawdziwą historię słynnego amerykańskiego dziennikarza śledczego i ateisty podejmującego się przeprowadzić dziennikarskie śledztwo, które odpowie na pytanie, czy zmartwychwstanie Chrystusa naprawdę miało miejsce. „Sprawa Chrystusa” w kinach od 17 listopada. Gorąco zachęcamy

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ulicy Górskiej, spod numerów: 108 – 120.

7. Do wieczności odszedł śp. Józef Podgórski. Wczoraj w Melbourne śp. Cecylia Koper
Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie.