1. Dziś procesja św. Stanisława Biskupa Męczennika z Wawelu na Skałkę o godz. 9.00 i ogólnopolskie dziękczynienie za kanonizację papieża Jana Pawła II.

2. W naszym Sanktuarium dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II, dzisiaj podczas nabożeństwa o godz. 15.30. Zapraszamy całą Parafię. Dziękczynienie poprowadzi Młodzież.

3. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna TYDZIEŃ MODLITW O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE i ZAKONNE.
*Kandydaci na I rok powinni dostarczyć: 1. Podanie o przyjęcie do seminarium. 2. Własnoręcznie napisany życiorys. 3. Świadectwo maturalne (oryginał). 4. Aktualną metrykę chrztu i bierzmowania. 5. Opinie księdza proboszcza i katechety. 6. 6 fotografii. 7. Świadectwo zdrowia.

4. Poniedziałek – wsp. świętych męczenników Nereusza i Achillesa oraz św. Pankracego.
Wtorek - wsp. Najświętszej Maryi Panny z Fatimy.
*Katecheza przedchrzcielna, o godz. 19.00.
*Uroczyste udzielenie chrztu świętego – w niedziele na sumie.

Środa - ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA, APOSTOŁA.
Piątek - ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
*JERYCHO w SIEPRAWIU. Rozpoczęcie o godz. 15.00: wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. – Zakończenie o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim.
Sobota - Spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas III /po Mszy Świętej wieczornej/.

5. Za tydzień, w niedziele, ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ. Msza Święta Rocznicy Komunii o godz. 9.30.
*Spowiedź dzieci i rodzin na Rocznicę Komunii Świętej – w piątek, o godz. 16.00.
*Próba liturgii na Rocznicę Komunii Świętej: wtorek – godz. 16.00 i czwartek –godz. 16.30.
*Na Mszach Świętych w przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na Inwestycje Parafialne.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę. W tym tygodniu, o sprzątanie Domu Bożego i wokół Sanktuarium prosimy rodziców dzieci z Rocznicy Komunii Świętej. Prosimy również o pomoc w plewieniu kwiatów i o wykoszenie trawy.

INTENCJE MSZALNE: 12 V – 18 V 2014 r.

Poniedziałek:

+Józefa (fem.) Szczurek.

18.00:

1) +Władysława (fem.) Pitala 1 r. śm.

2) +Emil Bielawski 4 r. śm. +Józef brat.

Wtorek:

2) +Stanisław Wysocki.

18.00:

Dziękczynna za 18 lat z prośbą o Błog. Boże na dalsze życie Sławka.

Środa:

1) +Józefa (fem.) Szczurek.

2) +Stanisław Pitala +Stefania ż.

+Władysław Woś 9 r. śm.

Czwartek:

2) +Roland Wiśniowski.

18.00:

60 ROCZNICA URODZIN HELENY – od dzieci z rodzinami.

Piątek:

+Józefa  (fem.) Szczurek.

+Tadeusz Bujas 10 r. śm.

Sobota:

1) +Józefa (fem.) Szczurek,

2) +Zofia Matoga.

18.00:

1) W 30 ROCZNICĘ ŚLLUBU IRENY i STANISŁAWA – dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Błog. Boże, Opiekę za przyczyną bł. Anilei Salawy.

2) +Franciszka (fem.) Figiel +Wojciech m.

Niedziela:

+Józefa (fem.) Szczurek.

8.00:

1) +Antonina Szczurek 10 r. śm. +Kazimierz m.

2) +Maria Fijał od Doroty i Jarka z rodziną ze Szczecina

oraz od Krzysztofa i Barbary z rodziną  ze Szczecina.

9.30:

O Błog. Boże dla DZIECI Z ROCZNICY KOMUNII ŚWIĘTEJ

i ich RODZIN.

11.00:

W INTENCJI  DZIECI OTRZYMAUJĄCYCH ŁĄSKĘ CHRZTU

SWIĘTEGO.

16.00:

+Martyna Okrzesik –od rodzeństwa.