O godz. 15:30 Nieszpory, o 16:00 Msza św.

Od dzisiejszej niedzieli będzie otwarty w budynku na parkingu sklepik z pamiątkami m. in. z naszego sanktuarium. W ofercie świece gromniczne i medaliki z bł. Anielą Salawą i św. Michałem Archaniołem. Zapraszamy.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – wspomnienie św. Jana Bosco, kapłana (1815-1888), założyciela salezjanów, wielkiego pedagoga i apostoła młodzieży.

Środa - Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane także świętem Matki Bożej Gromnicznej, a zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego (zakonnego). Msze św. o 6.30, 8.00 i o 18.00. W Olszowicach o 18.00. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie gromnic. Składka na tacę będzie przeznaczona na potrzeby klasztorów klauzurowych, których mieszkańcy ustawicznie modlą się w intencjach Kościoła i świata, a więc także i za nas.

Czwartek – po Mszy św. o 18.00 nowenna do bł. Anieli Salawy i spotkanie kandydatów do bierzmowania.

Piątek - Pierwszy Piątek, spowiedź od godz. 16:30, w Olszowicach od 17:30. Po Mszy św. o 18.00 katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych, po katechezie spotkanie w sprawie strojów. Na spotkaniu będzie obecna p. krawcowa, u której będzie można zamówić nowy strój komunijny. Na to spotkanie zapraszamy rodziców dzieci ze starszych klas, którzy chcą oddać lub sprzedać stroje komunijne.

Sobota - Pierwsza Sobota. Odwiedziny u chorych z posługą sakramentalną od godz. 8:30. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę o 8.00 prosimy Rodziny z ulicy: Jagodowej od nr 16 do 44.

Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, nowy numer „Małego Gościa” dla dzieci a w „Niedzieli” polecamy m. in. artykuł o założycielu „Szlachetnej Paczki”.

W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej śp. Stanisława Dobosza i śp. Stanisława Dudka. Polecajmy ich miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…