1. Dziś pierwsza niedziela: adoracja Najświętszego Sakramentu; drugi dzień 40-godzinnego Nabożeństwa. Przebłagalna Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie podczas każdej Mszy Świętej oraz w czasie po Mszy Świętej po „ósemce” do 9.30 i po sumie do godz. 16.00. O godz. 15.30 Adorację poprowadzi kapłan.
*Msza Święta na Sumie będzie w intencji wszystkich PARAFIAN, a szczególnie w intencji rodzin, w których odbyła się Wizyta Duszpasterska.

2. Poniedziałek – wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Błogosławienie chleba i wody.
Wtorek - wsp. świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
Środa - wsp. Bł. Klary Szczęsnej, dziewicy.
*Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas II gimnazjum.
Sobota - wsp. św. Scholastyki, dziewicy.
*O godz. 18.00 będzie Msza Święta w intencji uczestników WARSZTATÓW GOSPEL

3. W przyszłą niedzielę, w naszej Archidiecezji rozpoczyna się okres spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej. Będzie ten okres trwał do uroczystości Trójcy Przenajświętszej (27 V).

4. Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu serdecznie zaprasza na koncert finałowy dwunastych Ogólnopolskich Warsztatów Gospel, który odbędzie się w niedzielę, 11 lutego o godz. 17.30 w hali sportowo- widowiskowej w Sieprawiu. Podczas koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka na rehabilitację dwuletniego Franciszka Feliksa, mieszkańca Sieprawia.

5. Urząd Gminy Siepraw przypomina, iż w miesiącu lutym br. Rolnicy mogą składać wnioski o zwrot akcyzy paliwowej.

6. Bóg zapłać młodzieży za złożenie dekoracji Bożonarodzeniowej. Bóg zapłać rodzinom za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Długiej, spod numerów: 116 – 156.

7. W przyszłą niedzielę (11 II), o godz. 18.00 w Strażnicy Kultury w Świątnikach Górnych, Świątnicki Salon Muzyczny zaprasza na koncert „W blasku Karnawału”.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W dzisiejszej „Niedzieli” polecamy artykuł zapowiadający uroczystości beatyfikacyjne sługi Bożej Hanny Chrzanowskiej; wicepostulatorką tego procesu jest mieszkanka Sieprawia.

9. Organizujemy parafialną pielgrzymkę Szlakiem sanktuariów Maryjnych Francji i Hiszpanii w terminie 28.06 – 5.07.br. W planie min. Barcelona, Carcasonne, Lourdes, Montserrat, Girona, Barcelona. Informacje w gablotach ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. Zapisy u ks. Wojciecha Gazdowicza.

10. Do wieczności odeszli + Jan Pietrzyk, oraz + Józef Figiel, którego pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 14.00.