1. Dzisiaj przypada wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera.
*Dzień wyborów naszych reprezentantów do Parlamentu Europejskiego. Sumienie chrześcijańskie niech nam pomoże wskazać właściwych kandydatów.
*Dziś przypada Dzień Matki. Z tej okazji, w Starym Kościele, o godz. 17.00 zostanie wykonany program artystyczny, w którym wystąpi Magda Markiewicz, aktorka i wokalistka scen krakowskich i nasz Chór Parafialny. W programie: poezje i dramaty Karola Wojtyły oraz wiersze i pieśni Maryjne. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące (dawne DNI KRZYŻOWE).
W poniedziałek, o 17.30 będziemy się modlić pod krzyżem misyjnym, następnie Msza Święta w Sanktuarium.
We wtorek, o 17.30 przy Pomniku NAUCZ NAS BYĆ WOLNYMI – Msza Święta w Sanktuarium.
W środę, o 17.30 pójdziemy w procesji do Starego Kościoła i tam będzie Msza Święta.
*Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach. Klęski żywiołowe coraz częściej zdarzają się również w Polsce, a ludzi głodujących na świecie ciągle przybywa.

3. Środa – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej.
Piątek – zakończenie nabożeństw majowych z procesją.

4. Czwartek, o godz. 14.00, w Ośrodku Zdrowia w Sieprawiu, odbędą się badania USG, DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz ECHO SERCA. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł. Bliższe informacje w Przychodni.

5. Ośrodek Kultury i Sportu wraz ze Szkołą w Czechówce zaprasza na Gminny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 2 czerwca przy Szkole w Czechówce. Start wydarzenia o godz. 14.00. W programie zabawy i animacje - występy uczniów.

6. Urząd Gminy Siepraw informuje, że półkolonia wakacyjna w 2019 r. w Gminie Siepraw odbędzie się w okresie od 22 lipca do 2 sierpnia. Półkolonia odbywać się będzie w Placówce wypoczynku w Sieprawiu i Czechówce. Zapisy dla dzieci z Sieprawia i Łyczanki w dniu 27-28 maja w godzinach 9.00- 16.30 w poniedziałek oraz 8.00 – 15.15 we wtorek w Urzędzie Gminy. Szczegóły we wszystkich szkołach oraz na stronie internetowej Gminy Siepraw.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Dobrej spod numerów: 44 – 73.

8. Do wieczności Bóg powołał, śp. +Stanisławę Panek. Wieczne odpoczywanie, racz jej dać, Panie.