1. Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.

Składka dzisiejsza jest na INWESTYCJE PARAFIALNE, na planowane prace w uporządkowaniu cmentarza. Bóg zapłać za składane ofiary na ten cel.

*Po południu Msza Święta o godz. 16.00 oraz dodatkowa Msza Święta o godz. 17.00 w intencji Kapituły w Sieprawiu Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Wizytacja i Kapituła Wyborcza  we wspólnocie III Zakonu rozpocznie się o godz. 15.00.

2. Dzisiaj rozpoczynamy CZTERDZIESTOGODZINNE NABOŻEŃSTWO, które będzie trwało przez trzy kolejne niedziele poprzedzające Wielki Post. Wystawienie Najświętszego Sakramentu z zaproszeniem do ADORACJI po Mszy Świętej ósemce do 9.30 i po sumie do 16.00. Od 15.30 półgodzinna wspólna Adoracja. To nabożeństwo ma charakter pokutny i wynagradzający.

3. Poniedziałek - Spotkanie kandydatów do bierzmowania klasy III, o godzinie 17.00

Środa            - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek      - wsp. bł. Hiacynty i Franciszka Marto, dzieci z Fatimy.

Piątek           - trzeci piątek. Kontynuacja JERYCHA W SIEPRAWIU.

*Rozpoczęcie Adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia; zakończenie o godz. 21.00 – Apelem Jasnogórskim.

„Dzielić z nami wygnanie, Jego rozkosze są:

Niechże z Nim przebywanie będzie radością mą!”

Sobota         - ŚWIĘTO Katedry ŚW. PIOTRA, APOSTOŁA. Pamiętajmy w modlitwie o Ojcu Świętym.

Niedziela     - o godz. 15.00 adoracja – przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty.

*O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny z rejonu Psiara.

5. Po długich i uciążliwych staraniach, od wczoraj TV Trwam stała się ogólnodostępna w ramach naziemnej telewizji cyfrowej – na Multipleksie. Korzystajmy z tego źródła informacji.

6. Wszystkich chłopców szkół podstawowych i gimnazjum, a szczególnie tych, którzy podczas wizyty kolędowej wyrazili pragnienie bycia ministrantami zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 9.00.

INTENCJE MSZALNE: 17 II – 23 II 2014 r.

Poniedziałek:

6.30:

+Wojciech Chwistek +Anna ż. +Stefania +Maria córki.

1) Dziękczynna za wszelkie łaski dla rodziny z prośbą o dalsze

Błogosławieństwo Boże.

2) +Helena 10 r. śm.

Wtorek:

1) +Maria Przęczek.

2) +Krystyna Bujas 18 r. śm. +Józef m.

17.00:

+Ignacy Gawęda –od wnuczki Agnieszki Mika z mężem.

Środa:

6.30:

+Bronisław Bochenek 4 r. śm.

+Maria Dyba 12 r. śm.

Czwartek:

6.30:

+Stanisław Suder +Maria ż.

+Tadeusz Baran –od rodziny Cyrków i Jamrozów

Piątek:

+Maria +Wojciech Kyrc.

17.00:

+Weronika Chwistek 48 r. śm. +Jan m. +Katarzyna Przęczek.

Sobota:

1) +Zdzisław Sroka.

2) +Józef Chwistek 4 r.śm. +Antonina ż. 27 r. śm.

1) +Maria Grabowska 2 r. śm. +Jan +Katarzyna Sułowscy
       i ich zmarłe dzieci.

2) +Walenty Motyka 46 r. śm. +Teofila ż.

Niedziela:

6.30:

+Stanisław Przęczek 5 r. śm. +Mieczysław Seweryn 11 r. śm.

8.00:

+Tadeusz Cygan 7 r. śm. i ++rodzice.

9.30:

+Stanisława Hachlica +Tadeusz m. w r. śm.

11.00:

ZA PARAFIAN.

16.00:

W 20 ROCZNICĘ ŚLUBU MAŁGORZATY i SŁAWOMIRA PIETRZYK – dziękczynna z prośbą o Błog. Boże dla całej Rodziny.