1. Msze Święte dzisiaj – jak w każdą zwykłą niedzielę.
*Drugi dzień CZTERDZIESTOGODZINNEGO NABOŻEŃSTWA.
Przebłagalna Adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy Świętej „ósemce” do Mszy Świętej o godz.. 9.30, oraz po Sumie do Mszy Świętej o godz. 16.00.
Od godz. 15.30 – modlitwy poprowadzi kapłan.
*Dzisiaj, trzecia niedziela miesiąca. Duszpasterska rada Parafialna, podczas każdej Mszy Świętej zbiera ofiary na INWESTYCJE PARAFIALNE. Bóg zapłać za dzisiejsze i wszelkie inne ofiary.

2. W środę – 22 lutego, nasza Parafia wraz z całym dekanatem jest zaproszona do Sanktuarium św. Jana Pawła II na Białych Morzach w Łagiewnikach na Archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. W programie: godz. 17.00 – Masza Święta; po Mszy Świętej Procesja światła z relikwiami św. Jana Pawła II.
Spotkajmy się tam jak najliczniej.

3. W środę wypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. Przypomina ono, że Stolica Piotrowa jest podstawą jedności Kościoła. Módlmy się tego dnia, aby „pośród zamętu świata nasza wiara pozostała nienaruszona”.

4. W piątek – 24 lutego, zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami, na Mszę Świętą o godz. 17.00. Podczas Mszy Świętej zostaną poświęcone książeczki - modlitewniki dla dzieci, które po Mszy Świętej zostaną im uroczyście wręczone.

5. Schola Młodzieżowa zaprasza wszystkich, którzy chcieli by śpiewać Panu Bogu na chwałę, na spotkania w sobotę, o godzinie 9.00 w salce pod plebanią.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy rodziny z ulicy Słowiańskiej, spod numerów: 73 – 104.