1. Pierwsza niedziela: adoracja Najświętszego Sakramentu.
*Rocznica święceń biskupich biskupa Janusza Mastalskiego. Powierzajmy Bogu, w modlitwach, Bpa Janusza.
*Po południu: godz. 14.30 – Opłatek Seniorów w Sali Konferencyjnej w Sieprawiu; godz. 15.30 – Nieszpory z modlitwą za Ojczyznę;
Po Mszy świętej, o godz. 16.00 – Koncert Charytatywny Joanny Stoch i Adma Szlachty /w naszym Sanktuarium, na leczenie po wypadku samochodowym Weroniki Góry z Czechówki.

2. Jutro, 6 stycznia, UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO /Trzech Króli/.
Msze Święte – jak w niedzielę.
Zapraszamy do udziału w II Orszaku Trzech Króli. Gromadzimy się w kościele w Olszowicach, o godz. 11.45. Pokłon Trzech Króli przy kościele w Świątnikach Górnych o godz. 12.45.
*Na Mszach Świętych pobłogosławienie kredy i kadzidła. Kredę i kadzidło rozprowadzają ministranci. W tym uroczystym dniu, w naszej archidiecezji obchodzony jest Dzień Misyjny Służby Liturgicznej.
*Składka jest przeznaczona na misje.

Czwartek /9 I/: wypada 12 rocznica śmierci Ks. Prałata Mariana Małysiaka. Msza Święta za duszę śp. Ks. Mariana we czwartek, o 6.30.

3. W przyszłą niedzielę – święto Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego.

4. Opłatek Duszpasterskiej Rady Parafialnej, będzie w niedzielę, 19 stycznia, o godz. 17.00, na Plebanii.

5. W Tygodniku Niedziela polecamy m.in. artykuł o nowym biskupie, który pochodzi z dziekanowickiej parafii.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę o godz. 8.00, prosimy Parafian z ulicy Ks. Jana Przytockiego, spod numerów: 95 -138.

7. Plan wizyty duszpasterskiej na kolejne dni w gablotach i na stronie internetowej.