1. Dziś za pobożne odśpiewanie bądź recytację hymnu O STWORZYCIELU, DUCHU, PRZYJDŹ, można uzyskać odpust zupełny. Od jutra w liturgii świętej rozpoczyna się okres zwykły. W okresie zwykłym Kościół obchodzi Pamiątkę Zmartwychwstania w każdą Niedzielę, która jest zwana inaczej DNIEM PAŃSKIM.
*Po południu: godz. 15.30 – Nabożeństwo do NSPJ; 16.00 – Msza Święta.
*Dzisiaj, po sumie, o godz. 12.15, w Starym Kościele, odbędzie się KONCERT PAPIESKI, w wykonaniu Chóru Dziecięcego (klasy 0-3) Szkoły Podstawowej w Sieprawiu i Zespołu Instrumentalnego GOKiS w Sieprawiu.
*Przy naszym Sanktuarium jest zorganizowana KWESTA przez Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem na rehabilitację podopiecznych.
*Dzisiaj, przy Szkole Podstawowej w Łyczance – Gminny Dzień Dziecka. Rozpoczęcie o godz. 14.00. Organizatorzy zapraszają wszystkich.

2. Jutro ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, MATKI KOŚCIOŁA.
*Msze Święte o godz. 6.30 i 18.00 0raz w Olszowicach o godz. 19.00.
Czwartek - ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA, NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA.
*Wspomnienie św. Jadwigi Królowej, patronki UPJPII i scholi liturgicznych.
Sobota – wsp. bł. Bogumiła, biskupa.

3. Codziennie, po Mszy świętej wieczornej jest Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. Gromadźmy się na nim liczniej.

4. 15 czerwca – UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA. Procesja pójdzie ulicami: Ks. Jana Przytockiego, Mostową, Królewską i Jana Pawła II do Kościoła św. Marcina.
Ołtarz I - przy Starym Kościele. Ołtarz II - przy figurze Matki Bożej na posesji p. Suder. Ołtarz III – przy domu Poznańskich (u Róży). Ołtarz IV – przy kościele św. Marcina.
Procesja wyruszy po Mszy Świętej w Sanktuarium o godz. 9.30. Również zostanie odprawiona Msza Święta przy kościele św. Marcina, na zakończenie procesji (dla tych, którzy dołączą do procesji Bożego Ciała na trasie).
Prosimy o przygotowanie czterech Ołtarzy:
I - mieszkańcy ulicy Jabłoniowej, Jagodowej i Rajskiej.
II – mieszkańcy ulicy Mostowej, Królewskiej i Krakowskiej.
III – mieszkańcy ulicy Gajowej, Wiśnicz i Zacisze.
IV – mieszkańcy ulicy Brzeg, Wrzosowej i Słowiańskiej.
Spotkanie z przedstawicielami poszczególnych Ołtarzy – we środę (7 VI), o godz. 19.00, na plebanii.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Ks. J. Przytockiego, spod nr: 89 – 112.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W bieżącym numerze Niedzieli warto przeczytać o nowych kapłanach archidiecezji krakowskiej; kim są, skąd pochodzą i jak wyglądała uroczystość święceń w katedrze wawelskiej.

7. Do wieczności odeszli: śp. Michał Wierzbicki i śp. Józefa Zubek.
Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie...