1. Przeżywamy Święta Wielkanocne - Święta Zmartwychwstania Pańskiego.
Święta Wielkanocne zawsze były i powinny być obchodzone z wielką radością.
Jak więc mamy przeżywać radość tegorocznej Wielkanocy, skoro z obawy przed zarażeniem groźnym wirusem nie możemy być razem na radosnej liturgii przy wielkanocnym biciu dzwonów? Gdzie nasza radość tego Dnia?
Radość nasza płynie z tego, że Bóg odpuścił nam grzechy. Odpuszczenia grzechów dostępują nie tylko ci, którzy odradzają się w chrzcie świętym, lecz także ci, którzy już od dawna zaliczają się do grona przybranych Dzieci Bożych. Niech nasze życie
i nasze postępowanie – w jakichkolwiek okolicznościach - promieniuje radością z tego, że Bóg – bogaty w Miłosierdzie Ojciec, kocha nas, jak swoje dzieci.

Niech wiara i miłość - i nadzieja, zagoszczą w naszych sercach. Zwycięzca śmierci, piekła i szatana panuje nad historią świata i historią człowieka. Nie lękajmy się.

Wszystkim życzymy zdrowia i wiele Bożych łask od Zmartwychwstałego Jezusa |Chrystusa.

2. Dzisiaj Msze Święte – jak w każdą niedzielę.
Po południu: godz. 15.30 – Nieszpory, które kończą obchody Triduum Paschalnego;
godz. 16.00 -Msza Święta.
3. Jutro – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Porządek Mszy świętych – jak
w niedzielę (6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 16.00; w Olszowicach – 9.30).

4. W piątek wypada trzeci piątek - JERYCHO W SIEPRAWIU. W godzinach od 15.00 do 21.00 będzie można indywidualnie nawiedzać Pana Jezusa Wystawionego
w Najświętszym Sakramencie.

5. W przyszłą Niedzielę – Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po Sumie, ponowienie Zawierzenia świata Miłosierdziu Bożemu.
Trwajmy w duchowej łączność z Kościołem, z Ojcem Świętych i sprawującymi Eucharystię w świątyniach, powierzając siebie i świat Bożej łaskawości.

6. Do wieczności odeszli: śp. +Elżbieta Matoga – jej pogrzeb będzie we wtorek o 14.00, śp. Józef Dobosz – pogrzeb we wtorek o godz. 15.30, oraz śp. +Władysław Suruło – pogrzeb w środę o 14.00.
Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie!