Obchodzimy dziś największą uroczystość naszej wiary. To od niej bierze początek i znajduje swoje dopełnienie nasza wiara. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego jest centrum roku liturgicznego, jego punktem kulminacyjnym, źródłem i szczytem tego, co celebrujemy w ciągu całego roku. W tym tygodniu w liturgii trwa oktawa Zmartwychwstania Pańskiego, a to oznacza, że przez kolejnych osiem dni będziemy świętować uroczystość Zmartwychwstania Chrystusa.

Dzisiejsza składka, z racji 3 niedzieli przeznaczona jest na parafialne inwestycje a jutrzejsza na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II, w Krakowie.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom Drogi krzyżowej w Niedziele Palmową. Szczególnie organizatorom: ks. Diakonowi Marcinowi, wszystkim którzy przygotowali trasę drogi krzyżowej, wykonali krzyże, P. Wójtowi, P. Konradowi Sołtysowi, właścicielom posesji, przy których stały krzyże stacyjne, Straży Pożarnej z Sieprawia i Łyczanki i policji.

Przeżywając radosne Święta Wielkanocne pragniemy podziękować wszystkim, którzy na różne sposoby włączyli się do przygotowania obchodu tych Świąt w naszej wspólnocie Parafialnej: Młodzieży, Służbie Ołtarza, Chórowi, Scholom, Orkiestrze, Ochotniczym Strażom Pożarnym, Trzeciemu Zakonowi, Różom różańcowym, sprzątającym kościół i wokół kościoła, ks. Diakonowi za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, panu Kościelnemu, panu Organiście. Dziękujemy za liczny udział w adoracjach i obrzędach Triduum Sacrum. Szczególne podziękowanie dla Księży: Księdzu Prałatowi, ks. Michałowi i ks. Diakonowi.

Święte Triduum Paschalne rozpoczęte w Wielki Czwartek, kończy się Nieszporami Niedzieli Wielkanocnej. Nieszpory z nowenną do miłosierdzia Bożego o godz. 15.30, Msza Święta o godz. 16.00.

Poniedziałek Wielkanocny - drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. Jak w każdą niedzielę.

Na radosne przeżywanie Wielkanocy – przyjmijcie Błogosławieństwo Boże.