Rekolekcje Wielkopostne

18 – 22.III.2015 r.

pod duchowym kierunkiem Ks. Prof. Macieja Ostrowskiego

CHRZEST*POKUTA*EWANGELIA*ŚDM

Środa (18.III.)           Godz. 9.00  Odwiedziny CHORYCH z posługą duszpasterską.

Godz. 18.00 Rozpoczęcie Rekolekcji (Msza św. i Nowenna do MB

Nieustającej Pomocy).

Czwartek (19.III.)   Godz. 7.00   Msza św. z nauką ogólną.

Godz. 8.15  Msza św. z nauką dla DZIECI  w Olszowicach (kl. 0 -VI).

Godz. 9:30  Msza św. z nauką dla DZIECI z klas 0 – III.

Godz. 10.30 Msza św. z nauką dla DZIECI  z klas IV – VI.

Godz. 12.00 Msza św. z nauką dla GIMNAZJUM.

Godz. 18.00 Msza św. z nauką ogólną.

Po Mszy św. nauka stanowa dla MAŁŻONKÓW.

Godz. 20.00  Msza św. z nauką dla MŁODZIEŻY
                                                        i WOLONTARIATU.

Piątek   (20.III.)      Godz. 7.00   Msza św. z nauką ogólną.

Godz. 8.15   Droga Krzyżowa  - DZIECI  w Olszowicach (kl.I-VI).

Godz. 10.00  Droga Krzyżowa - DZIECI z klas 0 – VI.

Godz. 12.00  Droga Krzyżowa  - GIMNAZJUM.

Godz. 15.00  Spowiedź święta CHORYCH.

Godz. 16.00  Msza św. Chorych. /Sakr. Namaszczenia chorych/.

Godz. 18.00  Msza św. z nauką ogólną.

Po Mszy św. DROGA KRZYŻOWA.

Godz. 20.00  DROGA KRZYŻOWA  - MŁODZIEŻ –

WOLONTARIAT – RODZINY, KTÓRE CHCĄ

PRZYJĄĆ MŁODZIEŻ ŚDM W SWOICH DOMACH.

Sobota  (21.III.)      DZIEŃ SAKRAMENTU POKUTY i POJEDNANIA

Godz. 7.00  -  Msza św. z nauką ogólną.

Godz. 8.00 – 12.00 SPOWIEDŹ ŚWIĘTA. (Przerwa 9.30 – 10.00).

Godz. 14.30 – 18.00 SPOWIEDŹ  ŚWIĘTA.

(Przerwa w spowiedzi św.: godz. 16.00 – 16.30).

Godz. 18.00  Msza św. z nauką ogólną.

W OLSZOWICACH: godz. 18.00 Spowiedź święta;

godz. 19.00 Msza Święta z nauką ogólną.

Niedziela (22.III.)   Godz. 6.30  Msza św.  z nauką ogólną i z Błog. Rekolekcyjnym.

Godz. 8.00   Msza św. z nauką ogólną  i z Błog. Rekolekcyjnym.

Godz. 9.30  Msza św. z nauką dla MŁODZIEŻY.

Godz. 11.00 Msza św. z nauką dla DZIECI.

Godz. 12.00 Olszowice – Msza św. z nauką ogólną.

Godz. 15.00 GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym.

Godz. 16.00 Msza św. z nauką ogólną.

„NAWRACAJCIE SIĘ

I WIERZCIE W EWANGELIĘ”.