1. Święto Chrztu Pańskiego kończy obchody misterium Wcielenia (Zwiastowanie, Boże Narodzenie, Objawienie Pańskie), które wspominają początek naszego zbawienia.
*Od jutra rozpoczyna się tak zwany okres zwykły.

2. Po południu: 15.30 – Nieszpory i Modlitwa za Ojczyznę.
17.00 (?) – w Starym Kościele Finał XIX Konkursu Szopek Tradycyjnych i Krakowskich.

3. Poniedziałek – Katecheza przed chrzcielna, o godz. 18.00, na Plebanii.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Modlitwa za Ojczyznę.
Czwartek – spotkanie do bierzmowania dla klas 8.
Piątek - wsp. św. Antoniego, opata;
XXIII Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce;
trzeci piątek – JERYCHO W SIEPRAWIU – modlitwa przed wystawionym
Najświętszym Sakramentem, w godz. od 15.00 do 21.00.
Sobota - O godz. 14.00 Msza Święta, w ramach Wizytacji wspólnoty Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

4. W dniach od 18 do 25 stycznia Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

5. W przyszłą niedzielę: na Sumie uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego;
o godz. 14.30 – w tutejszym Sanktuarium – KONCERT KOLĘD i PASTORAŁEK w wykonaniu Chóru Dziecięcego przy Szkole Podstawowej w Sieprawiu i Zespołu Kameralnego Gminy Siepraw: „By odtajało serce”.
Po Koncercie będą zbierane datki na budowę szkoły na Madagaskarze. W ramach „Misyjnego Projektu SZKOŁY BUDUJĄ SZKOŁĘ”.

*O godz. 17.30, w przyszła niedzielę OPŁATEK DUSZPASTERSKIEJ RADY PARAFIALNEJ, na Plebanii.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Ks. Jana Przytockiego, spod numerów: 140 – 168 oraz z ulicy Jasnej, spod numerów: 6 – 28.

7. Zachecamy do lektury prasy katolickiej. W Niedzieli polecamy m.in. świadectwo nawrócenia młodej mieszkanki Myślenic.

8. Do wieczności Bóg powołał śp. +Władysława Strzebaka.
Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie...