1. Dzisiaj – 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego; XXIV Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
*Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory i Modlitwa za Ojczyznę;
16.00 – Msza Święta.
*Na każdej Mszy Świętej będzie powtarzany obrzęd poświęcenia świec (gromnicy).

2. Środa - wsp. św. Agaty dziewicy i męczennicy. Obrzęd pobłogosławienia chleba i wody we wspomnienie św. Agaty.
*Po Mszy Świętej wieczornej, spotkanie z Zelatorami Żywych Róż.
Czwartek – wspomnienie świętych męczenników japońskich Pawła Miki i Towarzyszy.
*Pierwszy czwartek – Nowenna do Bł. Anieli Salawy.
*Spotkanie formacyjne Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
Piątek - Pierwszy piątek. Spowiedź od godz. 16.00; w Olszowicach o godz. 17.30.

3. W przyszłą niedzielę rozpocznie się 40-godzinne nabożeństwo odprawiane w trzy kolejne niedziele poprzedzające Wielki Post. Adoracja Najświętszego Sakramentu, wystawionego w monstrancji będzie po Mszy Świętej o ósmej do 9.30 i po Sumie do godz. 16.00. Ostatnie pół godziny adoracji poprowadzi kapłan.

4. Za tydzień, w niedzielę, KWESTA przy kościele, zorganizowana przez „Fundację Zbieramy Razem”, na pomoc Klaudii Mistarz, z Wiśniowej. Na operację. Jest chora na mózgowe porażenie dziecięce.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ulicy Zielonej, spod numerów: 2 – 41.

6. Urząd Gminy Siepraw przypomina, iż rolnicy w miesiącu lutym br. mogą składać wnioski o zwrot akcyzy paliwowej.

7. Do wieczności odeszli: śp. +Siostra Zofia Romana Suder, należała do Zgromadzenia Córek Bożej Miłości (pogrzeb był we czwartek na Woli Justowskiej), oraz śp. +Władysław Matoga i śp. +Helena Przęczek. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.