1. Msze Święte – jak w niedzielę. Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu dzieciom.
*Składka ze Św. Szczepana przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
*O godz. 14.00 – pogrzeb śp. Janiny Wielgus.

2. Wtorek - ŚWIĘTO ŚW. JANA, APOSTOŁA i EWANGELISTY.
Pobłogosławienie wina.
Środa - ŚWIĘTO ŚW. MŁODZIANKÓW, MĘCZENNIKÓW.
Piątek - ŚWIĘTO ŚW. RODZINY, JEZUSA, MARYI i JÓZEFA.
Sobota - Siódmy dzień Oktawy Narodzenia Pańskiego. Wsp. Św. Sylwestra I, papieża.
Msza Święta – o godz. 6.30 oraz o godz. 17.00, połączona z Nieszporami i nabożeństwem na zakończenie Roku 2016.

3. Niedziela – Nowy Rok 2017. UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI.
*50. Światowy Dzień Pokoju.
*Składka na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”. Pierwsza niedziela – Adoracja Najświętszego Sakramentu.
*Na Mszach Świętych - błogosławienie dzieci.

4. W dniach od 27 XII do 5 I 2017 r. odbędzie się kolęda misyjna dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sieprawiu. Tegoroczna kolęda misyjna jest dla Tajlandii i dzieci niewidzących.
Kolędnicy - za serdeczne przyjęcie i za wszelkie ofiary – składają: BÓG ZAPŁAĆ!

5. Wykonaliśmy zasadniczy etap modernizacji ogrzewania naszego Sanktuarium. Prace zostały wykonane według planu pana Jacka Bujasa. Koszt dotychczasowych prac wynosi około 150.000 zł. Bardzo dziękujemy projektantowi i wielu parafianom, którzy pomagali. Dziękujemy Firmom: KLIMATEL z Krakowa, ZBIGNIEW CYGAN ze Stojowic, RYMAX z Dobczyc, MALECPOMPY z Sieprawia. Dziękujemy Parafianom za składane ofiary na ten cel.
Jesteśmy w trakcie testowania nowej instalacji grzewczej.

6. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie przeżycia Świąt Bożego Narodzenia i uświetnili przeżycie tej Tajemnicy naszego zbawienia. Za dekoracje świąteczne: choinki - Krzysztof Kowalczyk z Karpatii, Stanisław Pamuła, Zając Kryspin, Leszek Molus, Proszkowiec Marek i Andrzej, Jan Wielgus; szopka - Grupa Apostolska i rodzina Molus; sprzątający kościół i ołtarze; za ubogacenie liturgii: - Orkiestrze, Chórowi Parafialnemu, Służbie Ołtarza, służbie kościelnej, Duszpasterskiej Radzie Parafialnej i Księżom wikariuszom: ks. Wojciechowi Gazdowiczowi i ks. Henrykowi Kamińskiemu. Dziękujemy Zespołowi Charytatywnemu, wolontariuszom zbierającym w sklepach dary żywnościowe dla ubogich, kierowcom służącym transportem samochodowym, darczyńcom. Dziękujemy za przesłane nam liczne życzenia świąteczne. – Bóg zapłać. Wszystkim życzymy radości z przeżywanych Świąt i błogosławionego Nowego Roku.

7. O sprzątanie Domu Bożego w piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy Rodziny z ulicy Anieli Salawy, spod numerów: 85 – 110.

8. PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ w gablotach i na stronie internetowej.

9. Do wieczności odeszli: +Franciszek Mika, +Janina Grochal, +Teresa Małucha, +Stanisław Cygan i +Janina Wielgus, której pogrzeb dzisiaj o 14.00.