1. W dzisiejsze święto, po każdej Mszy Świętej – błogosławienie rodzin.
*Po południu: 15.30 – Nieszpory z modlitwą za Ojczyznę; 16.00 – Msza Święta.

2. Wtorek - siódmy dzień oktawy Narodzenia Pańskiego. Wspomnienie św. Sylwestra I, papieża.
*Msza Święta, o godz. 6.30 oraz o godz. 17.00, połączona z Nieszporami i nabożeństwem na zakończenie roku 2019.
*Za odśpiewanie w kościele hymnu CIEBIE BOGA WYSŁAWIAMY, w celu podziękowania za otrzymane w ciągu roku dobrodziejstwa można uzyskać odpust zupełny.

3. Środa - oktawa Narodzenia Pańskiego – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI, 1 stycznia – Nowy Rok 2020. Za odśpiewanie w kościele hymnu O STWORZYCIELU DUCHU, PRZYJDŹ, w celu uproszenia mocy na cały rok, można uzyskać odpust zupełny.
*W Nowy Rok przypada 53 Światowy Dzień Pokoju. Msze Święte – jak w niedzielę.
*Składka jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II NIE LĘKAJCIE SIĘ.

Czwartek - wspomnienie Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu.
*Pierwszy czwartek. Nowenna do Bł. Anieli Salawy.

Piątek - wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus.
*Pierwszy piątek. Spowiedź od godziny 16.00; w Olszowicach, o 17.30.

Sobota - Pierwsza sobota.
*Wizyta u Chorych z posługą sakramentalną, od godz. 8.30.

4. 5 stycznia (w niedzielę) – w naszym Sanktuarium, Charytatywny Koncert Kolęd, po Mszy Świętej, o godz. 16.00, w wykonaniu Joanny Stoch i Adama Szlachty.

5. W niedzielę przed Uroczystością Objawienia Pańskiego i w Trzech Króli ministranci będą rozprowadzali kadzidełko i kredę.

6. Zapraszamy do udziału w II Orszaku Trzech Króli 6 stycznia 2020 r. Gromadzimy się w kościele w Olszowicach, o godz. 11.45. Pokłon Trzech Króli przy kościele w Świątnikach Górnych o godz. 12.45

7. Opłatek Seniorów – 5 stycznia, o godz. 14.30, w Sali Konferencyjnej w Sieprawiu. Zapisy w Urzędzie Gminy lub w Zakrystii, do 31 grudnia.

8. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Parafian mieszkających na ulicy Ks. Jana Przytockiego, spod numerów: 75 – 93.