1. W dzisiejsze święto, po każdej Mszy Świętej – błogosławienie rodzin.
*Po południu: 15.30 – Nieszpory z Modlitwą za Ojczyznę; 16.00 - ostatnia Msza Św.

2. Poniedziałek – święto Świętych Młodzianków, męczenników.

3. Czwartek – siódmy dzień oktawy Narodzenia Pańskiego.
*Wspomnienie św. Sylwestra I, papieża.
Msza Święta o godz. 6.30 oraz o godz. 17.00 połączona z Nieszporami i nabożeństwem na zakończenie roku 2020. Dziękując za otrzymane w ciągu roku łaski odśpiewamy hymn CIEBIE BOGA WYSŁAWIAMY. Za odśpiewanie tego hymnu można uzyskać odpust zupełny.

4. Piątek - oktawa Narodzenia Pańskiego. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki;
1 stycznia – Nowy Rok 20201. Dla uproszenia mocy na cały rok odśpiewamy hymn:
O STWORZYCIELU, DUCHU, PRZYJDŹ (za odśpiewanie tego hymnu można uzyskać odpust zupełny).
*W Nowy Rok przypada 54. Światowy Dzień Pokoju.
*Składka – na Centrum Jana Pawła II NIE LĘKAJCIE SIĘ.
*Msze Święte – jak w niedzielę z dodatkową Mszą Świętą o godz. 18.00.
*Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Sobota – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
*Pierwsza sobota. Wizyta u Chorych – od godz. 8.30.

6. W przyszłą niedzielę – święto Chrztu Pańskiego, kończące okres Narodzenia Pańskiego.

7. Do wieczności Bóg powołał śp. +Jadwigę Baran. Wieczne odpoczywanie, racz jej dać, Panie.
* Na szczęśliwe przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim udzielamy Błogosławieństwa Bożego.