1. Dziś – zakończenie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia w Rzymie. W naszej Ojczyźnie zawierzenie Polski Jezusowi Królowi Wszechświata.
*Po każdej Mszy Świętej, wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu odmówimy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

2. Na Mszy Świętej o godz. 9.30 – odbędzie się uroczyste przyjęcie i błogosławienie nowych członków Służby Liturgicznej.
*Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.
*Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00- Msza Święta.

3. Dzisiaj – wsp. Św. Rafała Kalinowskiego.
Poniedziałek – wsp. Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
Wtorek - wsp. Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki organistów.
Czwartek - wsp. Świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.

4. W sobotę kończymy rok liturgiczny 2015/2016.
*W przyszłą niedzielę-pierwsza niedziela adwentu. Początek Roku Kościelnego.

5. Dzisiejsze ofiary są składane na inwestycje parafialne – na renowację systemu grzewczego i wentylacyjnego w naszym kościele. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
*Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ulicy Pogodnej spod numerów: 1–65.

6. Do wieczności odeszli: śp. Stefan Michalec, śp. Idzi Suder, śp. Barbara Kowalczyk.
*W sobotę zmarła mam Księdza Wiesława Nowaka, proboszcza z Rzeszotar. Jej pogrzeb będzie jutro /poniedziałek/ o godz. 13.00 w Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Więcławicach.
WIECZNE ODPOCZYWANIE, RACZ IM DAĆ, PANIE...