1. Dzisiaj przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Na zakończenia każdej Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godziny 12.00 do 13.00, kościół będzie otwarty dla chcących pomodlić się podczas Godziny łaski.
* Dzisiejsza Niedziela jest dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.
* Przy naszym Sanktuarium odbywa się KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY Domu Pomocy Społecznej Kluzeka 6 w Krakowie.
* Po południu o 15:30 – Nieszpory z modlitwą za ojczyznę i Kościół w Polsce; o 16:00 Msza Św.
* Roraty w Sanktuarium są od poniedziałku do soboty o godz. 17:00.

2. Poniedziałek – Katecheza przed chrzcielna, na plebanii, o godz.18:00.
Środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
Czwartek – wsp. Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe.
Piątek – wsp. św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
Sobota – wsp. św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

3. W przyszłą niedzielę, na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu dzieciom.
Trzecia niedziela. Ofiary zbierane podczas Eucharystii będą przeznaczone na inwestycje parafialne.

4. W piątek i sobotę (13-14 XII), w tym tygodniu odbędzie się tradycyjna ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI w sklepach DELIKATESY CENTRUM oraz sklepie EURO, na rzecz CARITAS PARAFIALNY, dla ubogich osób i rodzin.

5. W zakrystii można nabyć ŚWIECE CARITAS – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

6. Przedszkole „Kropla Słońca” w Sieprawiu zaprasza na kiermasz Bożonarodzeniowy od poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00. Dochód z kiermaszu przekazany będzie na potrzeby Przedszkola m.in. czerwcowy piknik na zakończenie roku szkolnego przedszkolaków.

7. Wójt Gminy Siepraw serdecznie zaprasza na zebrania wiejskie, które odbędą się w dniu 13 grudnia (tj. piątek) o godz. 18:00 w Sali konferencyjnej przy hali sportowej w Sieprawiu oraz w dniu 14 grudnia (tj. sobota) o godz. 16:00 w Sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Łyczance. Na zebraniach m.in. zostanie przeprowadzone głosowanie w sprawach zaopiniowania wniosków w ramach inicjatywy obywatelskiej, przedstawiony Budżet Gminy na rok 2020, zrealizowane i planowane inwestycje. Szczegółowy porządek obrad zebrań jest podany na stronie internetowej gminy oraz na tablicach ogłoszeniowych.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na dekoracje świąteczne. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8:00, prosimy parafian z ulicy Królewskiej spod numerów: 27-71.

9. Do wieczności Bóg powołał śp. +Janinę Dyrda, +Franciszka Chorobika, jego pogrzeb w środę o 14:00. Wieczne odpoczywanie…