Dzisiaj Msze Św. – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Św. Na każdej Mszy Świętej – poświęcenie bukietów kwiatów.

Ośrodek Kultury i Sportu wraz z Parafią w Sieprawiu zapraszają dzisiaj na koncert Zespołu Noro Lim oparty na dzienniczku bł. Anieli Salawy. Koncert odbędzie się o godzinie 19.00 w Starym Kościele w Sieprawiu.

Kalendarz liturgiczny:
Wtorek - święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – na godz. 9.00 w klasztorze w Kalwarii Zebrzydowskiej pielgrzymi z Zakliczyna zapraszają na dróżki kalwaryjskie.
Piątek - wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
Trzeci piątek. W godzinach od 15.00 do 21.00 – JERYCHO W SIEPRAWIU.
Zachęcamy do Nawiedzenia Najświętszego Sakramentu podczas trwania Jerycha. O godz. 15.00 – wspólne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia; 21.00 – wspólne odśpiewanie Apelu Jasnogórskiego.

Sobota - wspomnienie św. Piusa X, papieża.

W przyszłą niedzielę na Sumie o godz. 11.00 będziemy żegnać ks. Bartłomieja, a o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w kapliczce w Łyczance.

Bóg zapłać za udział w dziękczynnej uroczystości w 30 rocznicę beatyfikacji Anieli Salawy: za udział we Mszy Świętej przy Studzience, w Procesji z Relikwiami Błogosławionej, w Apelu Maryjnym i Modlitwie za Ojczyznę w Starym Kościele, przed Obrazem Matki Bożej Sieprawskiej i w miejscu chrztu Błogosławionej Anieli. Bóg zapłać za porządki przy Studzience i za przygotowanie Ołtarza. Bóg zapłać strażakom za zapewnienie bezpieczeństwa przy Studzience i na trasie Procesji. Bóg zapłać III Zakonowi za przygotowanie liturgii i niesienie relikwii bł. Anieli.

Wolontariusze z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego dziękują za serdeczne przyjęcie ich w naszej parafii w niedzielę 25 lipca br.. W czasie zbiórki zebrano 8110 zł, 20 euro i 100 dolarów.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty., O sprzątanie Domu Bożego w sobotę , o godz. 8.00 prosimy rodziny z ulicy Brzeg.

W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Wandę Tylek i śp. Mariana Kalitę. Polecajmy ich dusze miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu, a nasz Panie…