1. Przeżywamy UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze Święte do południa są jak w niedzielę; po południu – o godz. 14.00 – Msza Święta Zbiorowa za dusze zmarłych. Po Mszy Świętej o 14.00 pójdziemy w procesji na cmentarz.

2. Jutro – Dzień Zaduszny. Msze Święte: 6.30, 8.00 z procesją na Kopań i o godz. 17.00.

3. Jest już główny element Pomnika, który budujemy na okoliczność przeżywanych Jubileuszy Niepodległości i Wyboru Papieża Jana Pawła II. Zachęcamy do przyjrzenia się temu artystycznemu dziełu. W najbliższych dniach będą ustawione cztery tablice ukazujące życie Anieli Salawy. Poświęcenia pomnika pod nazwą NAUCZ NAS BYĆ WOLNYMI dokona Arcybiskup Marek Jędraszewski, 10 listopada, b.r., o godz. 16.00. Zapraszamy wszystkich na tę uroczystość. W tym dniu Arcybiskup poświęci również na Cmentarzu tablice z imionami tych mieszkańców Sieprawia, którzy zginęli podczas I Wojny Światowej.

4. Dzisiaj na Cmentarzu jest przeprowadzana KWESTA na Pomnik Jana Pawła II i bł. Anieli Salawy. Kwestę zorganizowali: Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej, Wolontariat Szkoły Podstawowej w Łyczance i w Gimnazjum oraz Ministranci.
Bóg zapłać za ofiary na ten cel. Zależy nam na tym, bo to bardzo ważne, aby ten Pomnik był dziełem wszystkich; aby w nim każdy z nas miał jakąś swoją cząstkę i z nim się utożsamiał.

5. Od soboty i w dni zwykłe po niedzieli, o godz. 16.30 – będą modlitwy z wypominkami z odmawianiem Koronki do Bożego Miłosierdzia.

6. Grupa Apostolska zaprasza do nabywania zniczy – dochód z nich uzyskany będzie przeznaczony na wyjazdy rekolekcyjne dzieci i młodzieży.

7. Jutro, spowiedź pierwszopiątkowa, od godz. 15.30; w Olszowicach – o 17.30.
W sobotę – odwiedziny Chorych z posługą sakramentalną. Początek – o godz. 8.30.

8. Na chrześcijańskie przeżywanie Uroczystości i modlitewne spotkania przy grobach bliskich – przyjmijcie Błogosławieństwo Boże.