1. W dniach 19 - 21 października br. ma miejsce ewangelizacja Krakowa na stadionie Cracovii oraz w bazylice Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Do organizacji tego wydarzenia zaangażowało się około 50 Ruchów, Wspólnot, Stowarzyszeń, Bractw działających na terenie całej naszej Archidiecezji. Ewangelizacja – jak powiedział bp Grzegorz Ryś – nie jest dodatkowym działaniem duszpasterskim, ale powinien być sensem całego duszpasterstwa obok działań katechetycznych czy charytatywnych.
*Dzisiaj przypada wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
* Dzisiaj w darze ołtarza składamy datek – ofiarę, na spłacenie wykonanych inwestycji parafialnych.

2. Kalendarz Liturgiczny:
Poniedziałek – wsp. bł. Jana Pawła II, papieża.
Wtorek - wsp. św. Jana Kapistrana, prezbitera i św. Józefa Bilczewskiego, biskupa.
*Godz. 19.00, w Olszowicach, spotkanie gimnazjalistów klasy I i II.
Środa - wsp. św. Antoniego Marii Clareta, biskupa.
Sobota - XLII Pielgrzymka Grup Apostolskich. Dzień Wspólnoty Grup Apostolskich rozpocznie się Eucharystią o godz. 10.00 w Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”. W czasie Eucharystii pobłogosławieni zostaną nowi animatorzy i moderatorzy Ruchu Apostolstwa Młodzieży, w tym również z naszej parafialnej Grupy Apostolskiej.

3. W sobotę 27 X, o godz. 13.00 – zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Strażaków z Klubu Honorowego Krwiodastwa Powiatu Myślenickiego oraz za duszę św.p. Andrzeja Burzawę, założyciela Klubu.

4. W przyszłą niedzielę, przed kościołem, będą zbierane do puszek ofiary na Seminarium Duchowne Ojców Franciszkanów Konwentualnych, w Krakowie.

5. 9 listopada /drugi piątek / będziemy przeżywać nabożeństwo dziękczynienia za dar wiary Nabożeństwo będzie przygotowane między innymi przez Sekcję Liturgiczną DRP, Grupę Apostolską oraz Franciszkański Zakon Świeckich.

6. Od dzisiaj, można składać jednorazowe lub roczne wypominki za zmarłych. Prosimy je składać w Kancelarii Parafialnej przed lub po Mszy Świętej; w tygodniu – przed nabożeństwem różańcowym.

7. Bóg zapłać! za ofiary z zeszłej niedzieli na Fundację Dzieło Trzeciego Tysiąclecia. Złożono 5.150 zł 47 gr.

8. Bóg zapłać! za sprzątanie kościoła i za kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę,
o godz. 8.00, prosimy następne Rodziny z Zarusinek: 21a, 19a, 19b. 1161, 18, 1164, 366, 405, 929, 510, 13, 340.

9. W dniu dzisiejszym i w przyszłą niedzielę, Grupa Apostolska, przeprowadza przy naszym kościele akcję ZNICZ z nadzieją pozyskania środków na wyjazdy rekolekcyjne dzieci i młodzieży.

INTENCJE MSZALNE: 22 X – 28 X 2012 r.

Poniedziałek, godz. 6.30: 1) +Emilia Dębska +Józef m.
2) +Zofia Strzebak –od ciotki Marii z rodziną.
„ 18.00: 1) +Emilia Ślusarczyk.
2) +Zofia Mirochna –od rodziny Zdulecznych.

Wtorek, godz. 6.30: +Krystyna Burda –od córki Bożeny z córką.
2) +Tadeusz Podobiński.
3) 90 ROCZNICA URODZIN ANNY CHWISTEK – dziękczynna, z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże.

Środa, godz. 6.30: 1) +Józef Tylek 26 r. śm.
2) +Emilia Ślusarczyk.
„ 18.00: +Zygmunt Konarski 5 r. śm. +Helena ż.

Czwartek godz. 6.30: 1) +Stefania Suder +Kazimierz m. +Bronisława c. +Kazimierz s.
2) +Zygmunt Bujas 1 r. śm.
2) W 2 ROCZNICĘ ŚLUBU AGNIESZKI i STANISŁAWA
i w 1 ROCZNICĘ URODZIN córeczki ALICJI z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże.

Piątek godz. 6.30: 1) +Tadeusz Pilch.
2) +Kazimierz Chudy.
„ 18.00: 1) +Emilia Ślusarczyk.
2) O zdrowie i Błog. Boże dla członkiń RÓŻY CECYLII MATOGA oraz za dusze zmarłych członkiń tej Róży.

Sobota godz. 6.30: 1) +Józef Chlebda.
2) +Sylwester Dziura –od żony.
„ 13.00: 1) W intencji STRAŻAKÓW Z KLUBU HONOROWEGO KRWIODASTWA POWIATU MYŚLENICKIEGO
2) Za dusze św.p. +ANDRZEJA BURZAWĘ założyciela Klubu.
„ 18.00: 1) +Emilia Ślusarczyk
2) +Józef Kurek 13 r. śm.

Niedziela godz. 6.30: +Emilia Ślusarczyk.
„ 8.00: +Stanisław +Maria +Michał – z rodziny Sudrów.
„ 9.30: +Jan +Helena +Stanisław +Danuta.
„ 11.00: +Fryderyk Szablowski 6 r. śm. ++rodzice.
„ 16.00: +Stanisław Pasternak +Helena ż.