1. Dziś wypada wspomnienie świętych pierwszych męczenników Kościoła Rzymskiego.
Po południu: 15.30 – Zakończenie nabożeństw czerwcowych; 16.00 – Msza Święta.
*O godz. 17.00 – Koncert przy Pomniku św. Jana Pawła II i Bł. Anieli Salawy, w wykonaniu Zespołu Kameralnego Gminy Siepraw i Chóru Parafialnego. Serdecznie zapraszamy na „KONCERT POD NIEBEM”.

2. W czasie wakacji ulega zmianie rozkład Mszy Świętych w naszym kościele.
Msze Święte rano, codziennie, o 6.30 (bez zmian); Msze Święte wieczorne w tygodniu, o godz. 18.00, będą: w każdą środę, w I czwartek, w I i III piątek, oraz w każdą sobotę.

3. Środa - święto św. Tomasza, apostoła; Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – pierwszy czwartek, Nowenna do Bł. Anieli Salawy i modlitwy o rychłą kanonizację naszej Rodaczki.
Piątek - pierwszy piątek. Spowiedź od godziny 16.30; w Olszowicach o 18.30.
Sobota – pierwsza sobota. Odwiedziny Chorych z posługą sakramentalną, od g. 8.30.
*O godz. 18.00 Msza Święta w intencji pielgrzymów do Włoch.

4. 10 lipca (środa), około godz. 15.30 zatrzyma się przy naszym Sanktuarium XXXVI Piesza Pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę. Z kolei 20 lipca, około godz. 9.00 będziemy gościć pielgrzymów z Węgier i Słowacji. Prosimy osoby chętne, o pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla Pielgrzymów. Spotkanie organizacyjne, w najbliższą środę, po Mszy Świętej wieczornej.

5. Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „STOP PEDOFILII” przeprowadza w całej Polsce akcję zbierania podpisów obywateli, którzy udzielają poparcia projektowi Ustawy. Podpisując listę należy podać: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL i swój podpis. Podpisy zbierają wolontariusze.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Parafian z ulicy Parkowej, spod numerów: 74 – 108.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Do wieczności odszedł śp. Łukasz Nowak. Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie.

9. Na czas świętowania Dnia Pańskiego i wakacyjnego odpoczynku, ale i na czas pracy - przyjmijcie Błogosławieństwo Boże.