1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Poniedziałek, o godz. 19.00, katecheza przed chrzcielna, na plebanii.

Wtorek – około godz. 15.45, zatrzyma się przy naszym Sanktuarium XXXV Piesza Pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę.
21 VII, około godz. 8.00, przyjmiemy Pieszą Pielgrzymkę z Węgier i Słowacji do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Prosimy chętnych do pomocy. Bóg zapłać tym, którzy już zgłosili się do pomocy
Środa – Święto św. Benedykta, Opata, patrona Europy.
*Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
Piątek - wsp. świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

3. W przyszłą niedzielę, Duszpasterska Rada parafialna, na każdej Mszy Świętej, będzie zbierać ofiary przeznaczone na Pomnik upamiętniający 100 rocznicę odzyskania Niepodległości Polski i 40-lecie wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Apostolską. Bóg zapłać za ofiary.
*Na Sumie będzie uroczyste udzielenie chrztu dzieciom.
* O godz. 9.30 Msza Święta dziękczynna, w 10 rocznicę współpracy Polsko-Słowackiej, z prośbą o Błogosławieństwo Boże na następne lata współpracy.

4. W niedzielę, 22 lipca br., przy naszym Sanktuarium, po każdej Mszy Świętej, będzie przeprowadzona zbiórka na pogorzelców z Sieprawia. W ten sposób okażemy chrześcijańską solidarność z rodziną dotkniętą tym bolesnym doświadczeniem.

5. Zachęcamy o lektury prasy katolickiej, w dzisiejszej „Niedzieli” polecamy wywiad z Adamem Bujakiem, papieskim fotografem, członkiem kapituły Orła Białego.

6. Zapraszamy na zawody strażackie organizowane z okazji 10-lecia współpracy pomiędzy strażami pożarnymi Gminy Siepraw i Spišský Štvrtok. Obchody rozpoczną się Mszą Świętą o godzinie 9:30 w Sanktuarium bł. Anieli Salawy. Początek zawodów o godz. 14:00 na LKS Karpaty Siepraw. Szczegółowy plan wydarzenia na stronie internetowej Gminy Siepraw.

7. Bóg zapłać, za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Zakątek, spod numerów 2 – 21.