1. Msze Święte w naszej parafii jak zwykle. Na zakończenie każdej Mszy krótka Adoracja Najświętszego Sakramentu. O 15:30 Nieszpory po nich Msza o godzinie 16:00.
W okresie wakacji Msze Święte będą sprawowane w następującym porządku: codziennie rano o 6:30 oraz wieczorem o 18:00 w środy i soboty.

2. W przyszłą Niedzielę 11 VII na Sumie o godz. 11.00 uroczysta kanoniczna instalacja nowego Proboszcza ks. Pawła Zięby. Witamy księdza Proboszcza i życzymy błogosławieństwa na każdy dzień duszpasterskiej pracy w naszej Parafii.

3. Z kalendarza liturgicznego:
We wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
W środę na Mszy wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
W czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera,

4. W najbliższą sobotę ok. godziny 16.00 przy naszej parafii zatrzymają się pielgrzymi z Trzemeśni na Jasną Górę. Chętnych do pomocy w przyjęciu pielgrzymów proszę o zgłoszenie się do zakrystii.

5. We wtorek 6 VII z naszej Parafii z ks. Bartłomiejem rusza pielgrzymka autokarowa po Pomorzu i Kaszubach. Wyjazd o 5.30 z parkingu przy kościele.

6. 8 VII 2021 r. będzie przeprowadzona Akcja „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci – Zostań Patronem Polskich Misjonarzy”. Zbiórka elektronicznego złomu w Sieprawiu o godz. 12.00. Wyznaczona godzina jest godziną zakończenia zbiórki i odbioru zebranego przez Parafię złomu. Sprzęt elektroniczny można będzie składać na parkingu przy Punkcie Informacyjnym.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę o godzinie 8:00 prosimy Rodziny z ulic Za Górą oraz Gajowej spod numerów 1 – 20.

8. Do wieczności Bóg powołał śp. + Krzysztofa Podbiera, śp.+ Weronikę Lenczowską – jej pogrzeb w poniedziałek o 14.00. PowierzmW przyszłą Niedzielę 11 VII na Sumie o godz. 11.00 uroczysta kanoniczna instalacja nowego Proboszcza ks. Pawła Zięby. Witamy księdza Proboszcza i życzymy błogosławieństwa na każdy dzień duszpasterskiej pracy w naszej Parafii.y ich duszę Miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

 

rozne-pl-39