1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: godz. 15.30 - Nieszpory.
Na Sumie- uroczysty chrzest dzieci.
W dzisiejszą – trzecią niedzielę – składamy ofiary na Pomnik upamiętniający 100 lecie odzyskania niepodległości i 40 lecie wyboru na Stolicę Apostolską św. Jana Pawła II. Bóg zapłać.
*Na Stadionie LKS Karpaty, od godz. 14.30 zawody strażackie strażaków ze Słowacji i naszych OSP. Podczas wydarzenia będzie miała miejsce kwesta na rzecz strażaka z Myślenic.

2. Jutro (16 lipca) wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej).
Środa – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Piątek, trzeci piątek - Jerycho w Sieprawiu od godz. 15.00 do 21.00. Zachęcamy do osobistej Adoracji Najświętszego Sakramentu podczas Jerycha.
Sobota - Około godz. 8.00 rano, zatrzyma się przy naszym Sanktuarium Piesza Pielgrzymka z Węgier i ze Słowacji do Łagiewnik. Prosimy o pomoc w przyjęciu Pielgrzymów.
Dziękujemy za wspaniałe zaangażowanie wielu osób (młodzieży i dorosłych) we przyjęciu Pieszej Pielgrzymki z Trzemeśni na Jasną Górę (we wtorek 10 VII). W środę gościliśmy pielgrzymkę rowerową z Parczewa na Jasną Górę. Przed nami jeszcze dwie duże pielgrzymki – z Węgier i Słowacji do Łagiewnik, oraz z Zabawy do Kalwarii Zebrzydowskiej. Ponownie prosimy o pomoc w godnym przyjęciu pielgrzymów.

3. W przyszłą niedzielę przy sanktuarium kwesta na rzecz pogorzelców z Sieprawia.

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w dzisiejszej „Niedzieli” polecamy artykuł o jubileuszu konsekracji kościoła w Świątnikach Górnych.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Anieli Salawy, spod numerów od 19 do 44.

6. W tym tygodniu do wieczności odeszli: + Cecylia Lupa, oraz + Stanisław Sikora. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie.