Dzisiaj o godz. 15:30 nieszpory, o 16:00 Msza Św.

W okresie wakacji Msze Święte będą sprawowane w następującym porządku: codziennie rano o 6.30 oraz w środy i soboty wieczorem o 18:00.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek - Święto św. Benedykta, (480-547r.) patrona Europy, założyciela zakonu Benedyktynów i klasztoru na Monte Cassino.

Wtorek - wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu (974-1009r.), biskupa i męczennika, pierwszego metropolity pogańskich Słowian zachodnich.

Środa - wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta (X-XI w.). To dwaj pustelnicy prowadzący niezwykle surowe życie na terenie dzisiejszych Węgier i Polski, przez co wskazali na najwyższą wartość życia duchowego.

Piątek - wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła (XIII w.) jednego z najwybitniejszych teologów średniowiecza. JERYCHO W SIEPRAWIU. Możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w godzinach 15.00 – 21.00. Rozpoczęcie – wspólnym odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie o 21.00 Apelem Jasnogórskim.

Sobota - wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel (M. B. Szkaplerznej).

W przyszłą sobotę przez naszą Parafię przejdą pielgrzymi z Węgier do Łagiewnik. Odpoczynek przy naszym kościele jest planowany na godzinę 9:00. Prosimy chętne osoby o pomoc w zorganizowaniu poczęstunku dla Pielgrzymów. Spotkanie organizacyjne – w poniedziałek 11 lipca, o godz. 19.00.

÷

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę o 8.00 prosimy parafian z ul. Dębowej, Azaliowej i Modrzewiowej.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, miesięczników „Mały Gość” i „Staś” dla dzieci, dwumiesięcznika „Miłujcie się”. W „Niedzieli” polecamy m.in. artykuł „Jedyny taki przewodnik po Polsce”.

W następną niedzielę (3 niedziela miesiąca) składka na parafialne inwestycje.

rozne-pl-72
940768
Dzisiaj: 3
Wczoraj: 85
Ten miesiąc: 3.294