1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory i modlitwa za Ojczyznę i naszą Archidiecezję; 16.00 – Msza Święta.
*Trzecia niedziela: Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego dzieciom.
*Dzisiaj zbierane są ofiary na remont kościółka św. Marcina. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

2. Poniedziałek – wsp. bł. Czesława.
Środa - święto św. Marii Magdaleny.
Czwartek - święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
Piątek - wsp. św. Kingi, dziewicy.
Sobota - święto św. Jakuba, apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.
*Po Mszy Świętej o godz. 6.30 i o godz. 18.00 poświęcenie pojazdów.
Przy poświęceniu pojazdów można wziąć udział w AKCJI ŚW. KRZYSZTOFA : 1 GROSZ ZA JEDEN KILOMETR, składając ofiarę na pomoc polskim misjonarzom w zakupie środków transportu służących w ich pracy misyjnej.
* Od 17.00 Nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

3. W niedzielę, za tydzień, przypada wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.

4. Od 23 – 30 lipca odbędzie się wyjazd wakacyjny naszej Liturgicznej Służby Ołtarza do Stegny nad morzem. W związku z tym prosimy rodziców o zgłaszanie się do zakrystii po odbiór niezbędnych dokumentów na wyjazd. Wyjazd rozpocznie się mszą świętą o 6.30 w czwartek (23 VII)

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty., O sprzątanie Domu Bożego w sobotę , o godz. 8.00 prosimy rodziny z ulicy Ogrodowej, spod numerów: 2 - 22.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W NIEDZIELI polecamy m.in. felieton „Prawa chrześcijan”.