1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory, 16.00 – Msza Święta. Dziś przypada wspomnienie św. Szymona z Lipnicy.
*Trzecia niedziela: Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego dzieciom.
*Dzisiaj zbierane są ofiary na remont kościółka św. Marcina. Bóg zapłać za wszelkie ofiary. Obecnie trwa fumigacja kościółka.

2. Wtorek – wsp. bł. Czesława.
Środa – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, O 18.00 intencja za Pielgrzymów po Pomorzu i Kaszubach
Czwartek - święto św. Marii Magdaleny.
Piątek - święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
Sobota - wsp. św. Kingi, dziewicy.
Niedziela - święto św. Jakuba, apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.
*Po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów.
Przy poświęceniu pojazdów można wziąć udział w AKCJI ŚW. KRZYSZTOFA: 1 GROSZ ZA JEDEN KILOMETR, składając ofiarę na pomoc polskim misjonarzom w zakupie środków transportu służących w ich pracy misyjnej.

3. W najbliższą niedzielę, tj. 25 lipca będziemy gościć w naszej parafii wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego - Młodzi Światu z Krakowa. Misjonarze podzielą się z nami świadectwem pracy na misjach. Po mszy świętej będzie możliwość nabycia materiałów misyjnych oraz złożenia ofiary, która zostanie przekazana na projekt, którego celem jest pomoc w dożywieniu dzieci ulicy w slumsach Amazonii (Brazylia). Więcej informacji na temat akcji, można przeczytać na stronie wolontariatu.

4. U księdza Bartłomieja są dostępne zdjęcia z Pielgrzymki po Pomorzu i Kaszubach

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty., O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy rodziny z ulicy Pogodnej, spod numerów: 1A - 19.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W NIEDZIELI polecamy m.in. artykuł „Honorowy Obywatel Sieprawia”.