1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15:30 – nieszpory; 16:00 – Msza Święta.
* W dniu dzisiejszym gościnny ks. Edwarda Hodurka, Pallotyna z Otwocka z wolontariuszami. Chcą nam przybliżyć tematykę: „Afirmacja życia dzieci i seniorów”.  Bardzo im za to dziękujemy.
* W Krzyszkowicach, o 11:30 Suma Odpustowa ku czci Patronki parafii – św. Anny.

2. Wtorek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
Środa – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
I czwartek – 2 VIII - w każdym Kościele parafialnym, a więc i w naszym, można uzyskać odpust zupełny „PORCIUNKULI”.
*Nowenna do bł. Anieli Salawy.
I piątek: Spowiedź od godz. 16:30; w Olszowicach - o 18:30.
I sobota: wizyta u chorych z posługą sakramentalną. Rozpoczęcie o godz. 8:30.
W dniach od 6 do 11 sierpnia wyrusza XXXVIII Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę, pod hasłem: „JESTEŚMY NAPEŁNIENI DUCHEM ŚWIĘTYM”. Zapisy naszego rejonu odbywać się będą od 1 do 5 sierpnia w Myślenicach, przy Sanktuarium Narodzenia NMP, po Mszach Świętych wieczornych. Szczegóły na afiszach lub na stronie internetowej www.pielgrzymkakrakowska.diecezja.pl
Urząd Gminy Siepraw przypomina iż w miesiącu sierpniu b.r. rolnicy mogą składać wnioski o zwrot akcyzy paliwowej.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8:00, prosimy rodziny z ul. Anieli Salawy, spod numerów 74 do 90.
*Bóg zapłać za chrześcijańską solidarność okazaną rodzinie, która w pożarze domu utraciła dobytek – przez złożenie ofiary w ubiegłą niedziele.

W piątek, w tragicznym wypadku drogowym, poniosła śmierć Śp. Jolanta Chorobik. Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci jej nagłym odejściem do wieczności. Pogrzeb będzie we środę o godz. 16:00. Różaniec – pół godziny wcześniej.

WIECZNE ODPOCZYWANIE, RACZEJ JEJ DAĆ PANIE.

Na przeżywany dzień Pański i najbliższy czas wszystkim parafianom i gościom wakacyjnym udzielamy Błogosławieństwa Bożego. Przyjmijcie to błogosławieństwo.