1. Msze święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Poniedziałek – ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KALWARYJSKIEJ.
27 ROCZNICA BEATYFIKACJI ANIELI SALAWY.
Uroczysta Msza Święta dziękczynna za beatyfikację, przy STUDZIENCE, o godz. 18.00. Po Mszy Świętej przejdziemy w procesji z relikwiami Anieli Salawy do Starego Kościoła, aby uczcić Matkę Bożą, relikwie Bł. Anieli Salawy i modlić się za naszą Ojczyznę.
*Prosimy Ochotniczą Straż Pożarną o zabezpieczenie drogi na trasie procesji.

Wtorek - wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.
*Wieczorem, we wtorek, przyjmiemy Pieszą Pielgrzymkę z Zabawy koło Tarnowa do Kalwarii Zebrzydowskiej. Po Mszy Świętej wieczornej o godz. 18.00 będziemy oczekiwać Pielgrzymów. Powitamy ich biciem dzwonów. Pielgrzymi niosą ze sobą relikwie bł. Karoliny Kózkówny, którymi po wspólnej modlitwie otrzymamy Błogosławieństwo. Nocleg został zorganizowany na Hali Sportowej.
Nasza wspólnota zapewnia Pielgrzymom kolację i śniadanie. Można na ten cel złożyć ofiarę w zakrystii bądź w kancelarii lub na ręce Kasi Bujas lub Kasi Wróbel.
Środa - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY.
*Rocznica pokonania bolszewików w Bitwie Warszawskiej. (Cud nad Wisłą)
*Święto Wojska Polskiego.
*Msze Święte w Sieprawiu i w Olszowicach -jak w niedzielę.
*Na każdej Mszy Świętej- obrzęd pobłogosławienia ziół i kwiatów.
Piątek - święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej,
*Trzeci piątek. JERYCHO W SIEPRAWIU. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do godz. 21.00. Rozpoczęcie odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie Apelem Jasnogórskim.

3. W niedzielę, na Sumie, uroczyste udzielenie sakramentu chrztu dzieciom.
Katecheza przed chrzcielna - we czwartek, o godz. 19.00, w Kancelarii Parafialnej.
Przypominamy: Katolicka Poradnia Życia Rodzinnego jest czynna w każdy wtorek, od godziny 18.00 do 19.00, na Plebanii.

4. W przyszłą niedzielę, na każdej Mszy Świętej, będą zbierane ofiary na Pomnik upamiętniający 100 lecie odzyskania Niepodległości i 40 lecie wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II. Są już odlane cztery Tablice poświęcone Bł. Anieli Salawy. Jest już też gotowy do odlewu model pomnika św. Jana Pawła II. Prosimy o ofiarność na ten cel. Niech to dzieło będzie dziełem nas wszystkich. Bóg zapłać! Na ten cel będzie również składka przy Studzience.

5. Bóg zapłać, za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego
w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Anieli Salawy, spod numerów: 120 – 129.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

7. Do wieczności odeszli: śp. +Zbigniew Gurgul, śp. +Aleksander Urbanik, śp. +Emil Przęczek. Jego pogrzeb będzie jutro (poniedziałek) o godz. 15.00.