1. Dzisiaj Kościół zawierza cały świat Miłosierdziu Bożemu. Główne uroczystości – w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego Łagiewnikach.
*Przy naszym Sanktuarium – kwesta na Hospicjum Św. Łazarza Krakowie – POLA NADZIEI.
*Dzisiejsza składka jest przeznaczona na CARITAS.

2. Za dwa tygodnie, niedzielę 26 kwietnia, o godz. 16.00, w naszej Parafii, będzie uroczystość udzielenia młodzieży sakramentu bierzmowania. Szafarzem sakramentu Ducha Świętego będzie Ks. Infułat Franciszek Kołacz.
*Jutro /poniedziałek/ - spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas III, o godz. 18.00.
*We czwartek, o godz. 18.00 – spotkanie kandydatów do bierzmowania (kl. III).

3. W drugą niedzielę maja (10 V) – w naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
*Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych: we wtorek i w środę, o godz. 18.00.

4. Spotkania służby liturgicznej ołtarza będą w piątek, godz. 17.00 dla ministrantów, w piątek o 18.30 dla lektorów, w sobotę o 8.30 dla kandydatów.

5. W piątek – trzeci piątek. Zapraszamy na JERYCHO W SIEPRAWIU i zachęcamy do osobistej ADORACJI Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczęcie o godz. 15.00 (Koronka do Miłosierdzia Bożego). Zakończenie o 21.00 (Apel Maryjny).

6. W sobotę, o godz. 10.00 przybędzie do naszego Sanktuarium duża Grupa Pielgrzymów z Głogówka – Opola – Gliwic. O pomoc przyjęciu Pielgrzymów prosimy Trzeci Zakon.

7. W trzecią niedzielę miesiąca (za tydzień) podczas Mszy Świętych Duszpasterska Rada Parafialna będzie zbierać ofiarę na prace na cmentarzu. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!.

8. W przyszłą niedzielę, 19 kwietnia, w Starym Kościele, Myślenicki Teatr pod patronatem IL CAMINO, wystawi sztukę pod tytułem MÓJ POŁAMANY CHRYSTUS, w reżyserii Leszka Pniaczka. Serdecznie zapraszamy.

9. Urząd Gminy Siepraw informuje, iż na stronie internetowej Gminy Siepraw została umieszczona ankieta dotycząca komunikacji autobusowej w Gminie Siepraw. Ankieta jest również dostępna w kościele (na stole obok prasy katolickiej) oraz w Urzędzie Gminy Siepraw w sekretariacie.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę od 8.00, przed przybyciem pielgrzymki, prosimy Rodziny z ulicy Pogodnej, spod numerów: 1 – 19.

11. Do wieczności odeszli: śp. +Zofia Baran, +Maria Iwanów, +Michał Wojtycza, +Anna Kaczmarska. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.

INTENCJE MSZALNE: 13 IV – 19 IV 2015 r.

Poniedziałek:

6.30:

+ Stanisław Mrowczyk – 3 r. śm.

18.00:

+ Gustaw Stryszowski – 3 r. śm.

Wtorek:

+ Feliksa Bielawska – od córki Danuty z zięciem Jackiem

18:00:

1) + Józef Wierzbicki – 11 r. śm.,  + Genowefa ż.

2) + Maria Pilch – 5 r. śm.

Środa:

6.30:

+ Tadeusz Baran – 9 r. śm.

18.00:

+ Kazimierz Wyroba – 3 r. śm.

Czwartek:

6.30:

+ Antoni Surówka, + Helena ż., + Kazimierz s.

+ Karol Dyrda, + Eleonora ż., + Józef Kmiecik

Piątek:

+ Olga Głąb – 1 r. śm.

+ Monika Zemła, ++ rodzice Michał i Helena

Sobota:

+ Benedykt Walas

18.00:

1) +Ryszard Ślizowski – od koleżanek i kolegów z Katedry Inżynierii Sanitarnej i Gospodarki Wodnej w Krakowie

Niedziela:

6.30:

Dziękczynna w 32 r. ślubu Haliny i Adama z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę dla całej rodziny

8.00:

+ Marian Kowalczyk – 2 r. śm., ++ rodzice Anna i Tytus

9.30:

+ Krzysztof Danek

11.00:

W intencji dzieci dziś ochrzczonych

16.00:

+ Franicszek Marek, + Jan s., + Cecylia c.