Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach św. adoracja Najśw. Sakramentu.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 15:00, Msza św. o 16.00 i katecheza neokatechumenalna.

Rekolekcje wielkopostne odbędą się w IV tygodniu Wielkiego Postu (od 19 do 22 marca).

Kalendarz liturgiczny:

Środa - Po Mszy św. o 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy i katecheza neokatechumenalna.

Czwartek - Po Mszy wieczornej próba dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

Piątek - Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00. Dla wszystkich po Mszy św. o 18.00. Po wieczornej Eucharystii spotkanie dla GrupyApostolskiej. Dla młodzieży o 20.00. W Olszowicach o 17.30.

Sobota – o godz. 10 w salce na plebanii spotkanie dla Małego Apostoła i scholii.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na środki czystości.

Od przyszłej soboty planujemy zmianę sposobu dbania o sprzątanie w kościele.  Tej pracy podejmą się na stałe dwie osoby. Dotychczasowy podział na ulice i rejony pozostanie jako dobrowolne wspieranie zaopatrzenia w środki czystości, kwiaty i dekoracje. Poszczególne ulice będą ogłaszane co 2 tygodnie. Sprzątanie przed I Komunią św. i bierzmowaniem pozostanie bez zmian. Tak jak dotychczas będziemy prosili rodziców dzieci i rodziców dzieci i młodzieży o przygotowanie kościoła do uroczystości.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Niedziela”, miesięczników: „Małego Gościa” i „Staś” dla dzieci oraz naszej gazetki parafialnej „Archanioł”.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Gminnym Konkursie Palm Wielkanocnych. Palmy biorące udział Konkursie Palm Wielkanocnych należy dostarczyć do Domu Kultury w Sieprawiu w dniach 27 i 28 marca w godzinach od 9.00 – 15.00. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej GOKiS. Wręczenie nagród z konkursu odbędzie się w niedzielę Palmową po Mszy o godzinie 11.00.