1. Na sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.
Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta; 17.00 – Charytatywny Koncert Kolęd Joanny Stoch przy akompaniamencie Adama Szlachty.
*O godz. 18.00, na plebanii OPŁATEK DUSZPASTERSKIEJ RADY PARAFIALNEJ.
Zapraszamy wszystkich członków obecnej i poprzedniej kadencji.
*Wieczór, o godz. 20.00 – celebracja przed ŚDM – SPOTKANIE Z JANEM PAWŁEM II.

2. Dziś w naszej archidiecezji rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
Poniedziałek – wsp. św. Fabiana, papieża i męczennika oraz św. Sebastiana, męczennika.
Wtorek - wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. *Dzień Babci.
Środa - wsp. św. Wincentego, diakona i męczennika oraz św. Wincentego Pallottiego.
*Dzień Dziadka.
*Wyjazd do Sanktuarium Bł. Jana Pawła II w Łagiewnikach na NOWENNĘ MIESIĘCY przed kanonizacją. Wyjazd autokarem - z parkingu, o godz. 15.00.
Początek Eucharystii w Łagiewnikach, o godz. 17.00, w górnym kościele.
Czwartek - wsp. bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy, męczenników z Pratulina.
Piątek - wsp.św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, patrona dziennikarzy.
Sobota - ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA.

3. Spotkania MAŁEGO APOSTOŁA – w piątki, o godz. 16.00.
Spotkania Grupy Apostolskiej – w piątki, po Mszy Świętej wieczornej.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na środki czystości. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę o godz 8.00 prosimy następne Rodziny z rejonu Psiara.

5. Orkiestra Dęta „Sieprawianka” oraz GOKiS w Sieprawiu zapraszają na koncert kolęd i repertuaru marszowego, 26 I, o godz. 14.30 w sali konferencyjnej przy hali sportowej w Sieprawiu. Wolne datki. Dochód na zakup nowych instrumentów.

6. Szkoła Muzyczna I stopnia w Świątnikach Górnych oraz Stowarzyszenie „Zielone Światło dla Wrząsowic” zapraszają na Koncert laureatów I Międzyszkolnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek „Kolędować Małemu”31.I.o.16.00, Kościół Parafialny w Świątnikach Górnych.

7. Już po raz VIII GOKiS w Sieprawiu będzie organizował Ogólnopolskie Warsztaty Muzyki Gospel w dniach 31 stycznia – 2 lutego 2014 r. Koncert Finałowy odbędzie się w niedzielę 2 lutego w hali sportowej w Sieprawiu, o godz. 17.30. Więcej informacji na stronie internetowej warsztatów i na plakatach.

8. Gmina Siepraw informuje, iż gospodarstwa jedno osobowe zobowiązane są do zmiany deklaracji za gospodarowanie odpadami komunalnymi – na tej podstawie od I b.r.. zostanie zmniejszona stawka opłaty w przypadku segregacji z 17 zł. na 9 zł. /miesięcznie/, a przy braku segregacji z 24 na 15 zł /miesięcznie/. Wraz z nowym rokiem opłata za śmieci będzie płacona kwartalnie do ostatniego dnia trzeciego miesiąca.

9. Plan Wizyty Duszpasterskiej:
20.I. /powiedz./ 8.00: Granice –od rodziny Woś do rodziny Oramus.
22.I. /środa/ 8.00: Grabie n. kościołem cz. II –od rodziny Nowak do rodziny Borowiec.
„ „ „ Łany – Pasternik, od rodziny Świt do rodziny Leśniak.
25.I. /sobota/ 8.00: Łyczanka cz. I. Za rzeką od rodziny Wyrostek, następnie od rodziny Wysockich do rodziny Chorobik.
*Rodziny, z różnych powodów pominięte przez Wizytę Duszpasterską, mogą zgłosić się u kapłana, w celu ustalenia Wizyty w dogodnym terminie.

INTENCJE MSZALNE: 20 I – 26 I 2014 r.

Poniedziałek:

1) +Krystyna Burda.

2) +Michał Przęczek 4 r. śm. ++rodzice i ++teściowie jego.

17.00:

+Leon Bętkowski 24 r. śm.

Wtorek:

1) +Krystyna Burda.

2) 80 ROCZNICA URODZIN JANINY CHORABIK – o Opiekę

Bożą, Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Bł. Anieli Salawy na

dalsze życie.

17.00:

+Antoni Baran i ++z rodziny Burdów.

Środa:

6.30:

+Michał Pietrzyk +Magdalena I ż. +Józefa (fem.) II ż.

Czwartek:

+Henryk Chlebda.

Piątek:

6.30:

1) +Stanisław Michalik 1 r. śm.

2) +Krystyna Burda.

+Aniela Talaga 18 r. śm.

Sobota:

1)+Krystyna Burda.

2) +Franciszka (fem.) Cygan 20 r. śm.  +Tadeusz m. +Tadeusz s.

+Maria c.

17.00:

+Andrzej +Wiktoria +Józef Zubek i ++ z  rodziny Zubków.

Niedziela:

6.30:

+Katarzyna Szczurek 17 r. śm. +Jan m. 37 r. śm.

8.00:

+Stanisław Michalik.