1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
*O godz. 14.00 (w dniu dzisiejszym) będzie pogrzeb śp. Stefana Nowaka.
*O 19.00 w Sali konferencyjnej w Sieprawiu przedstawienie „Świąteczna Ulica”, na które serdecznie zapraszamy.

2. 12 stycznia (w czwartek), zmarł w szpitalu w Łodzi śp. Ks. Kanonik Ignacy Wielgus – nasz Rodak. Przeżył 93 lata. Jego pogrzeb będzie na tutejszym cmentarzu w Sieprawiu we środę (18 stycznia), o godz. 11.00. Zapraszam Parafian na Ostatnie Pożegnanie Kapłana, który zawsze odczuwał mocną więź ze swoją rodzinną Parafią. Ciało zostanie przywiezione do naszego Sanktuarium o godz. 10.00. Od godz. 10.00 do godz. 11.00 będzie modlitewne czuwanie przy trumnie z ciałem. Z powodu pogrzebu kolęda na ulicy Anieli Salawy zostaje przeniesiona na dzień 1.02. (środa).

3. W piątek 13 I b.r. zmarł O. Błażej Okupnik, duchowy asystent Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Nie wiadomo jeszcze kiedy i gdzie będzie jego pogrzeb.

4. W tym tygodniu wypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na „JERYCHO W SIEPRAWIU” - jest to osobista Adoracja Najświętszego Sakramentu w godzinach od 15.00 do 21.00. Rozpoczęcie wspólną Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie Apelem Maryjnym.

5. W sobotę 21 stycznia 2017 r. o godz. 11.00 w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II, w Krakowie na BIAŁYCH MORZACH Msza Święta Dziękczynna za 11 lat posługi pasterskiej Kardynała Stanisława Dziwisza w Archidiecezji Krakowskiej.

6. 28 stycznia 2017 r. o godz. 11.00 podczas Mszy Świętej w Katedrze na Wawelu odbędzie się kanoniczne i liturgiczne rozpoczęcie posługi w Archidiecezji Krakowskiej Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego Metropolity Krakowskiego.

7. Orkiestra Dęta „Sieprawianka” oraz GOKiS w Sieprawiu zapraszają na koncert Orkiestry, który odbędzie się 22 stycznia 2017 r. (niedziela) o godz. 15.00 w Sali konferencyjnej przy hali sportowej w Sieprawiu.
*Seniorów Gminy i Parafii Siepraw serdecznie zapraszamy na Dzień Seniora 29 stycznia w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Sieprawiu. Rozpoczęcie o godz. 14.30. Zapisy w kancelarii parafialnej, urzędzie gminy, domu kultury do 24 stycznia.
*Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Olszowicach wraz z Dyrekcją i Nauczycielami serdecznie zapraszają na Adorację Żłóbka i wspólne kolędowanie w niedziele, 22 I Br. O godz. 14.30 w Kościele w Olszowicach. Szczególnie są zaproszeni wszystkie Babcie i Dziadkowie w dniu ich święta.

8. W związku z wystąpieniem na Terenie Powiatu Myślenickiego przypadku wysoce zjadliwej grypy ptaków Powiatowy Lekarz Weterynarii prosi hodowców drobiu o trzymanie ptaków w zamknięciu oraz zapoznania się z informacją na plakatach o sposobie postępowania z hodowlą w sytuacji zagrożenia.
Wójt Gminy informuje, że środek do dezynfekcji wejścia do pomieszczeń z drobiem jest do odebrania w Urzędzie Gminy.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę prosimy rodziny z ul. Anieli Salawy, spod numerów: 154 – 184.
*Uczniowie, nauczyciele oraz dyrekcja Szkoły Podstawowej w Sieprawiu dziękują za zebrane fundusze (6050 zł) na leczenie Frania Feliksa, zebrane podczas Koncertu Charytatywnego tydzień temu.
*Bóg zapłać za ofiary składane na inwestycje parafialne.

10. Plan Wizyty Duszpasterskiej:
16.01. (poniedziałek) – godz. 8.00 – ul. Jasna, ul. Ks. J. Przytockiego od końca w kierunku szkoły.
17.01. (wtorek) – godz. 17.00 – ul. Zachodnia.
19.01. (czwartek) – godz. 14.30 – ul. Lipowa od strony Krzyszkowic, wraz z ulicami Młyńską i Boczną.
20.01. (piątek) – godz. 14.30 – ul. Smyków i dalszy ciąg ul. Krakowskiej do jej początku.
21.01. (sobota) – godz. 8.30 – ul. Długa od nr 2 na wysokość nr 212.
- godz. 8.00 – ul. Dobra od strony ul. Parkowej, następnie ul. Kwiatowa od nr. 99
wraz z ul. Uroczą.
23.01. (poniedziałek) – godz. 8.00 – Łyczanka, ul. Ogrodowa wraz z ulicami Dojazdową, Wąską, Za Potok.