1. W dniu dzisiejszym wypada wspomnienie bł. Sancji Szymkowiak, dziewicy.
Na Sumie uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego dzieciom.
Po południu: godz. 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
*Dzisiaj na Dar Ołtarza są składane ofiary z przeznaczeniem na Inwestycje Parafialne.
Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.

2. Wtorek - wsp. św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
Środa - wsp. św. Piusa X, papieża.
*Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – wsp. Najświętszej Maryi Panny, Królowej.
Sobota - ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA. Odpust w Mogilanach.

3. Bóg zapłać za udział w uroczystości z okazji 22 rocznicy beatyfikacji Anieli Salawy; za przygotowanie Eucharystii przy Studzience, za zabezpieczenie trasy procesji przez strażaków, a także za uświetnienie liturgii przez Orkiestrę Sieprawiankę.

4. Msze Święte w tygodniu będą: rano – codziennie o godz. 6.30; wieczór o 18.00: we środę, w piątek i w sobotę.

5. Bóg zapłać! za sprzątanie kościoła i za kwiaty na ołtarze.

6. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu zaprasza mieszkańców Gminy na imprezę plenerową Piknik Folklorystyczny – Pożegnanie Lata, 24 sierpnia /sobota/ na stadionie LKS Karpaty. Będzie wiele atrakcyjnych zabaw i konkursów; wystąpią zespoły regionalne z Pcimia, Tokarni, Sieprawia oraz z Gminy partnerskiej Spisky Stvrtok (Spiski Sztwyrtok). Szczegółowy program na plakatach i na stronie internetowej www.siepraw.pl.

7. Badania słuchu, które miały sie odbyć wczoraj przy sklepach CENTRUM, nie odbyły się na skutek awarii samochodu. Firma MARMED przeprasza wszystkie osoby, które miały nadzieję skorzystania z zaoferowanych badań. W najbliższym czasie zostanie podany następny termin badań.

8. W zeszłym tygodniu do wieczności odeszła ś.p. Stefania Orzechowska, z Łyczanki. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci na wieki wieków. Amen.

INTENCJE MSZALNE: 19 VIII – 25 VIII 2013 r.

Poniedziałek, godz. 6.30: 1) W 22 ROCZNICĘ ŚLUBU BEATY i PIOTRA dziękczynna z prośbą o Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2) +Estera Ćwierz –od przyjaciół Księdza Kazika.

Wtorek, godz. 6.30: 1) +Jan Dyrda 29 r. śm. +Teresa i +Jan rodzice.
2) +Józefa (fem.) Kaczor 23 r. śm.

Środa, godz. 6.30: +Józef Burda – od żony.
„ 18.00: 1) +Józef Suder –od Kurowskich.
2) +Janina Szefer.

Czwartek godz. 6.30: 1) +Władysława (fem.) Pitala.
2) +Dioniza Gałaś i +Zuzanna Gałaś.

Piątek godz. 6.30: 1) O Błogosławieństwo Boże dla Parafian z Łysej Góry I oraz za ś.p. Barbary Tylek /od Ołtarza z Bożego Ciała/.
2) +Stefania Budek 28 r. śm.
„ 18.00: W 10 ROCZNICĘ ŚLUBU BARBARY i ZBIGNIEWA dziękczynna z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

Sobota godz. 6.30: +Stanisław Nowak w r. śm.
„ 18.00: +Kazimierz Szatan 16 r. śm. –o spokój duszy i wieczne zbawienie.

Niedziela godz. 6.30: W 25 ROCZNICĘ ŚLUBU DANUTY i IRENEUSZA PITALA dziękczynna z prośbą o Błogosławieństwo Boże za przyczyną Bł. Anieli Salawy.
„ 8.00: + Stefania Podgórska 25 r. śm.
„ 9.30: +Józefa (fem.) Mielczarek 3 r. śm. +Irena Żądło.
„ 11.00: W 60 ROCZNICĘ ŚLUBU TADEUSZA i WŁADYSŁAWY MATOGA – dziękczynna z prośbą o dalsze Błogosławieństwo Boże.
„ 16.00: Dziękczynna z prośbą o dalsze Błogosławieństwo Boże dla Elżbiety i Zbigniewa Siemion i ich rodziny.