1. W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika. Po południu: 15.30 – Nieszpory, 16.00 – Msza Święta.
*O godz. 17.00, w Starym Kościele Koncert z okazji 25 rocznicy beatyfikacji Anieli Salawy. Koncert pod tytułem „Na powrót tym, czym w istocie jestem” – w wykonaniu Zespołu NoroLim.
*Po Każdej Mszy Św. przed południem i po Koncercie będzie możliwość nabycia nagrania tego Koncertu na płycie. ZAPRASZAMY.

2. Jutro – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY.
*Rocznica Cudu nad Wisłą.
*Święto Wojska Polskiego.
*Msze Święte – jak w niedzielę (6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 16.00;
w Olszowicach o godz. 9.30).
*Na każdej Mszy Świętej - obrzęd pobłogosławienia ziół i kwiatów.
Wtorek - wsp. św. Stefana Węgierskiego, króla.
*O godz. 18.00 – katecheza przedchrzcielna.
Środa - ŚWIĘTO ŚW. JACKA, kapłana., patrona archidiecezji krakowskiej.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – wsp.. bł. Sancji Szymkowiak, dziewicy.
Piątek - trzeci piątek. JERYCHO W SIEPRAWIU. Indywidualna ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU od godz. 15.00 do 21.00. Rozpoczęcie wspólną KORONKĄ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA, zakończenie wspólnym Apelem Jasnogórskim.
Sobota - wsp. św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

3. W przyszłą niedzielę – w trzecią niedzielę miesiąca – na każdej Mszy Świętej ofiary będą składane na Inwestycje Parafialne.
*Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.

4. W tym tygodniu nie będzie czynna w naszej Parafii Katolicka Poradnia Życia Rodzinnego.

5. Bóg zapłać Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Orkiestrze SIEPRAWIANCE za włączenie się w uczczenie 25 Rocznicy Beatyfikacji Anieli Salawy i wszystkim za udział we Mszy Świętej przy Studzience i w Procesji od Studzienki do Starego Kościoła.
Bóg zapłać rodzinom, które przygotowały Ołtarz Polowy przy Studzience.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Zarusinki, spod numerów od 64 do 101.

7. Do wieczności odeszli: śp. Janina Patej z d. Chorobik i śp. Julia Jędrzejowska, Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.