1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
*Na Sumie uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.
*Dzisiejsze ofiary są składane na Pomnik upamiętniający 100 lecie odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny i 40 lecie wyboru naszego Biskupa na Stolicę Apostolską. Pomnik będzie przedstawiał Ojca Świętego Jana Pawła II powierzającego Rzeczpospolitą „Błogosławionej Sieprawiance” - Anieli Salawie z prośbą do niej: – „Naucz nas być wolnymi”.
Pomnik utrwali na stałe niezwykłą historię Polski i Kościoła, w którą w sposób szczególny wpisuje się nasza Parafia.
*Zachęcamy do ofiarności na tę inwestycję. Każda ofiara na ten podniosły cel niech będzie wyrazem naszej miłości Boga i Ojczyzny.
(Numer konta: 73 85910007 0240 0510 0622 0003)

2. Pon.- św. Bernarda, opata i doktora Kościoła. Wt.- wsp. Piusa X, papieża.*Śr. - Najśw., MP, Królowej.*Ptk - święto św. Bartłomieja, Apostoła.*Sob.- św. Ludwika, króla.

3. W dniu 29 sierpnia (środa) od godz. 14,00, w Ośrodku Zdrowia w Sieprawiu, odbędą się badania USG DOPPLER PRZEPŁYWÓW SZYJNYCH i KOŃCZYN DOLNYCH, USG TARCZYCY, USG NEREK, USG PŁUC, USG STAWÓW, USG PIERSI oraz ECHO SERCA. Badania są odpłatne, cena jednego badania = 55 zł. Bliższe informacje w Przychodni

4. Bóg zapłać OSP i Orkiestrze „Sieprawiance” za udział we Mszy Św. przy Studzience i w procesji z relikwiami do Starego Kościoła, w rocznicę beatyfikacji Anieli Salawy.
Bóg zapłać wszystkim za liczny udział, oraz szczególnie osobom, które przygotowały ołtarz i dekorację

5. Pragniemy z całego serca podziękować za pomoc w przyjęciu w naszej Parafii Pieszej Pielgrzymki z Zabawy do Kalwarii Zebrzydowskiej: Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Sportu, z panem Konradem Sołtysem na czele, za udostępnienie Hali Sportowej, pani Alicji i panu Adamowi za przygotowanie i posprzątanie Hali oraz Kasi Suder za pomoc w wydawaniu posiłków. Wszystkim dobroczyńcom, znanym i nieznanym nam z nazwisk, dziękujemy za ofiary składane na ten cel oraz napływającą zewsząd chęć pomocy. Szczególne Bóg zapłać Kasi Wróbel i Ksi Bujas za czuwanie nad całością.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. *O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o g. 8.00 prosimy rodziny z ulicy Anieli Salawy, spod numerów: 130 – 154.

7. Dekretem z dnia 14 czerwca 2018 r. ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski, z dniem 25 sierpnia 2018 roku, zwalnia Księdza magistra Henryka Kamińskiego z obowiązków wikariusza w naszej Parafii i mianuje Księdza Henryka wikariuszem w parafii pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Przeciszowie.
*Uroczyste podziękowanie Księdzu Henrykowi za pracę w naszej Sieprawskiej Parafii, okażemy we środę 22 sierpnia, podczas Mszy Świętej, o godz. 18.00, na którą serdecznie wszystkich zapraszamy.

8. Do wieczności odeszli: śp. Emil Przęczek, śp. Lidia Żelazna, śp. Edward Galas, którego pogrzeb będzie we wtorek, o godz. 15.00.
WIECZNE ODPOCZYWANIE RACZ IM ADĆ, PANIE...

rozne-pl-24
946525
Dzisiaj: 57
Wczoraj: 360
Ten miesiąc: 3.985