1. Przeżywamy Triduum przed uroczystością odpustu ku czci Bł. Anieli Salawy.
Dzisiaj modlimy się w intencji rodzin, aby Rodzina była środowiskiem, który przenika duch troski o szerzenie wiary. Po każdej Mszy Świętej – błogosławienie poszczególnych rodzin.
Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
*O godz. 17.00, w Starym Kościele odbędzie się KONCERT MUZYKI KLASYCZNEJ na obój i gitarę. Zagra Arkadiusz Krupa z Warszawy (obój) i Michał Nagy z Krakowa (gitara) - zapraszamy.

2. Poniedziałek – Dzień Modlitw w intencji Młodzieży. Zapraszamy naszą młodzież na Mszę Świętą o godz. 18.00 - gimnazjalistów, uczniów szkół średnich i młodzież pracującą.
Przy Jezusie zgromadzi nas bł. Aniela Salawa, wzór wiary i pobożności.

3. Wtorek - ŚWIĘTO NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY.
*Błogosławienie nasion przeznaczonych do siewu.

4. Środa - W naszej Parafii UROCZYSTOŚĆ ODPUSTU ku czci Bł. Anieli Salawy.
Msze Święte będą o godz.: 6.30, 8.00, 11.00 i o godz. 18.00 – Suma.
Przed południem przybędzie Pielgrzymka FZŚ z Prowincji Częstochowskiej.
*Kazania na Mszach Świętych wygłosi Ks. Prof. Kazimierz Panuś
*Uroczystej koncelebrze na Sumie odpustowej, o godz. 18.00, będą przewodniczyć: Ks. Prof. Kazimierz Panuś i Ks. Prof. Tadeusz Panuś, przeżywający w tym roku 35 i 30 rocznicę święceń.
Bardzo serdecznie zachęcamy do licznego gromadzenia się na Eucharystii w dniu odpustu. Upraszajmy u Boga potrzebne łaski dla nas i Ojczyzny i módlmy się o rychłą kanonizację Bł. Anieli Salawy.
Prosimy o uświetnienie sumy o godz. 18.00 /we środę/ Orkiestrę i Strażaków, Trzeci Zakon, Żywe Róże, dzieci i młodzież – całe Rodziny, Poczty Sztandarowe.
Po Mszy Świętej przejdziemy z Sanktuarium do Starego Kościoła w Procesji Światła, z Relikwiami Błogosławionej Anieli, na Apel Maryjny przed Obrazem Matki Bożej Sieprawskiej, modlitwę za Ojczyznę i uczczenie Relikwii.

5. W sobotę – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, w rocznicę zwycięstwa pod Wiedniem nad zalewającym Europę Islamem.

6. W przyszłą niedzielę XXIII Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Uroczysta suma o godzinie 11.00.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie Domu Bożego we wtorek i w sobotę. We wtorek prosimy Rodziny z ulicy Granicznej, spod numerów:4 – 34; w sobotę prosimy Rodziny z ulicy Granicznej spod numerów: 36 – 60.

8. Na czas modlitwy z Bł. Anielą Salawą, przyjmijcie Błogosławieństwo Boże.

INTENCJE MSZALNE: 7 IX – 13 IX 2015 r.

Poniedziałek:

18.00:

1) +Ignacy Suder 31 r. śm.

2) O Błog. Boże, potrzebne łaski dla Dorotki.

Wtorek:

18.00:

1) +Kazimierz Jarosz i rodzice: +Anna +Marcin.

2) +Maria Dyba.

Środa:

+Józef Kruczek.

8.00: 1) +Stanisław Zając 16 r. śm. +Maria ż.

2) W ROCZEK – w intencji Wojciecha Dobosza, o dalszą

Opiekę Bożą dla dziecka i rodziców za przyczyną Bł. Anieli

Salawy .

11.00: O rychłą Kanonizację Bł. Anieli Salawy

18.00:

Dziękczynna za Kapłaństwo w rocznice Święceń – o Błog Boże za przyczyną B. Anieli Salawy w int. Księdza Prof. Kazimierza Panusia i Ks. Prof. Prałata  Tadeusza Panusia.

Czwartek:

1) +Józef Kruczek.

2) ++Szczepan Nowak +Helena ż. +Tadeusz s. +Wiesława +Adam

Wielgus.

18.00:

+Józef Bujas +Helena ż. –od siostry Marii.

Piątek:

1) +Michał Skóra.

2) +Szymon Matoga 8 r. śm.

Sobota:

12.00: W intencji ŚDM.

30 ROCZNICA ŚLUBU ANNI i JANA GRYCH

dziękczynna z prośbą o Błog. Boże.

Niedziela:

6.30:

+ Jan Suder +Antonina ż. +StanisławMichalik.

8.00:

9.30:

+Agnieszka Chorobik w r. śm. +Piotr m. +Anna c. +Maria c. +Stanisłąw s. +Ks. Michał Chorobik ++ z rodziny Chorobików

i Bujasów.

11.00:

1 ROCZNICA ŚLUBU MONIKI i MATEUSZA NOGA, dziękczynna z prośba o dalsze Błog. Boże.

16.00:

+Maria Proszkowiec 8 r. śm.