1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: godz. 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
*Bóg zapłać za składane dzisiaj podczas Mszy Świętej ofiary na INWESTYCJE PARAFIALNE.

2. Poniedziałek – wsp. Najświętszej Maryi Panny, Królowej.
Środa - ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, Apostoła.
*Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Piątek - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ.
Msze Święte: 6.30, 18.00 i w Olszowicach – 19.00.
Na każdej Mszy Świętej – odnowienie AKTU ZAWIERZENIA NARODU POLSKIEGO MATCE BOŻEJ.
Sobota - wsp. św. Moniki.
*Jubileusz Służby Liturgicznej, Ruchu Światło-Życie i Domowego Kościoła oraz XVIV Pielgrzymka tych wspólnot do Kalwarii Zebrzydowskiej.
Zapisy w Zakrystii do czwartku.
Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 8.30.
*Rocznica ingresu do Katedry Wawelskiej ks. kard. Stanisława Dziwisza (2005).

3. W przyszłą niedzielę – Msza Święta przy kapliczce Matki Bożej Pocieszenia w Łyczance, o godz. 11.00.

4. W dniach od 6 do 8 IX będziemy przeżywać TRIDUUM przed odpustem Bł. Anieli Salawy. Triduum poprowadzi ks. Stanisław Szczepaniec.
*Uroczystość odpustu będzie 9 września. Uroczysta Suma odpustowa – o godz. 18.00.

5. Ks. Roman zaprasza uczestników parafialnej pielgrzymki do Fatimy na popielgrzymkowe spotkanie we środę, 24 sierpnia.Msza św. o godz. 18.00 a następnie spotkanie na plebani.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ulicy Zarusinki, spod numerów: 103 – 122.

7. Dekretem z dnia 18 sierpnia 2016 r. Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz, z dniem 27 sierpnia 2016 roku, zwalnia Ks. dra Romana Zapałę z obowiązków wikariusza w naszej Parafii i mianuje wikariuszem w parafii pw. Wszystkich Świętych w Krakowie.
Ks. Roman będzie pełnił posługę kapłańską bliżej centrum Kościoła Krakowskiego, czego Księdzu Romanowi serdecznie gratulujemy.
Uroczyste podziękowanie Księdzu Romanowi za pracę w Parafii Siepraw okażemy we czwartek 25 sierpnia podczas Mszy Świętej o godz. 18.00.