1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 Msza Święta.

2. W tym tygodniu wypada:
Poniedziałek – wsp. św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
Sobota - Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

3. Jutro rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego 2018/2019.
*Na rozpoczęcie nauki i wychowania w szkole zapraszamy na Msze Święte:
Dla klas 0-VI z Sieprawia i z Łyczanki, o godz. 8.00.
Dla klas VII, VIII i III gimnazjalnej, o godz. 9.00.
Dla Szkoły z Olszowic, w kościele w Olszowicach, o godz. 9.00.
*Zachęcamy do możliwości spowiedzi świętej. Będziemy spowiadać zawsze pół godz. przed każdą Mszą świętą, oraz w I piątek od godz. 16.00; - w Olszowicach o 18.30.
*Pani Dyrektor prosi o ogłoszenie, że w zerówkach w Szkole Podstawowej żywienie dzieci zacznie się od dnia 4 września.

4. W niedzielę za tydzień będziemy przeżywać uroczystość odpustu ku czci Bł. Anieli Salawy. Msze Święte będą jak w każdą niedzielę z wyjątkiem sumy, która będzie o godz. 11.30. Uroczystej Sumie będzie przewodniczył Ks. Krzysztof Litwa. Razem z Księdzem Krzysztofem będziemy w tym dniu dziękować Bogu za dar kapłaństwa w 25 rocznicę Jego święceń kapłańskich. Kazania na wszystkich Mszach wygłosi Ks. Józef Litwa.
*Uroczysta Suma zakończy się Procesją do Starego Kościoła z relikwiami Błogosławionej Anieli. Wezmą w niej udział również podopieczni Fundacji im. Błogosławionej Anieli Salawy z Krakowa.
*W dniu odpustu będzie równocześnie zorganizowana impreza SIEPRAW BEZ BARIER, z udziałem osób niepełnosprawnych.

5. Zachęcamy do udziału w TRIDUUM przed odpustem. Program Triduum:
Czwartek – 18.00 Msza Święta i rozważanie o znaczeniu modlitwy w życiu człowieka.
Piątek - 18.00 Msza Święta i rozważanie o sensie pracy. Dzień rozpoczęcia roku formacyjnego we wspólnotach parafialnych. Rozpoczęcie roku przygotowania do bierzmowania dla klas III Gim, VII i VIII Szkół Podstawowych.
Sobota - 15.30 – Spowiedź dla chorych; 16.00 – Msza Święta Chorych z udzieleniem sakramentu chorych; 18.00 – Msza Święta z rozważaniem o miłosierdziu.

6. W dniach od 22 – 30 września będziemy przeżywać MISJE PARAFIALNE. Już od tego tygodnia będziemy rozprowadzać do każdego domu PROGRAM MISJI.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie w sobotę prosimy Rodziny z ulicy Wiśnicz, spod numerów: 4 – 40.

8. W piątek, 7.09., w klubie fitness „Twoje Studio Zdrowia” przy ul. Jana Pawła II 38 odbędzie się charytatywny maraton fitness dla Stasia Matogi. Staś jest mieszkańcem Sieprawia, urodził się z połową serduszka. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na rehabilitację chłopca.

9. Urząd Gminy informuje, że BUS przez Łyczankę znów będzie kursował. Szczegóły na stronie internetowej Gminy.

10. Do wieczności odeszli: śp. +Edward Szczurek i śp. +Joanna Przęczek.
Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.