Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Z racji czytanego dzisiaj listu Episkopatu Polski adoracja będzie w przyszłą niedzielę.

W poniedziałek (6 września) rozpoczynamy TRIDUUM przed ODPUSTEM ku czci BŁ. ANIELI SALAWY, w 30 rocznicę beatyfikacji. We czwartek 9 września uroczystą sumę odpustową, w dzień odpustu, o godz. 18.00 odprawi Arcybiskup Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski. Msze Święte do południa będą o godz. 6.30, 8.00 i o 11.00. Kazania na tych Mszach świętych, jak i podczas Triduum wygłosi o. Andrzej Hejnowicz, franciszkanin. Zachęcamy do licznego udziału w Triduum. PROGRAM TRIDUUM jest na tablicach ogłoszeń i na stronie parafialnej.

PONIEDZIAŁEK: godz. 18.00 – Msza Święta w intencji osób starszych i chorych, z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych.

WTOREK: II Dzień Triduum. Msza Św. o godz. 18:00. Zapraszamy na nią szczególnie dzieci i młodzież, a zwłaszcza kandydatów do bierzmowania.

ŚRODA III Dzień Triduum. 18.00 – Msza Św. Na którą szczególnie zapraszamy rodziny. Spowiedź święta – codziennie pół godz. przed Mszą Świętą.

Kalendarz liturgiczny:

Środa Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Obrzęd pobłogosławienia nasion przeznaczonych do siewu.

Sobota – po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Apostolskiej

Parafia Siepraw wraz z Ośrodkiem Kultury i Sportu serdecznie zapraszają mieszkańców naszej gminy na piknik integracyjny Siepraw Bez Barier, który odbędzie się w niedzielę, 12 września, o godz. 14:00 na Słonecznym Parku w Sieprawiu. W programie występ Zespołu Kameralnego, wystąpienia zaproszonych gości, warsztaty, gry i animacje.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty., O sprzątanie Domu Bożego w sobotę , o godz. 8.00 prosimy rodziny z ulicy Słowiańskiej, spod numerów od 45 do 70.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. w „Niedzieli” polecamy m. in. artykuł o pożegnaniu w naszej parafii ks. Bartłomieja.

Do wieczności Bóg powołał śp. +Kazimierę Suder, której pogrzeb będzie jutro  o godz. 15.00 oraz śp. +Monikę Dyduła. Jej pogrzeb – we worek o godz. 15.00. Polecajmy ich dusze miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

rozne-pl-10
940769
Dzisiaj: 4
Wczoraj: 85
Ten miesiąc: 3.295