Dzisiaj po Mszach św. adoracja Najśw. Sakramentu.

Przeżywamy dzisiaj Uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.

Składamy podziękowanie za udział w Triduum przed odpustem ku czci Bł. Anieli Salawy. Dziękujemy też wszystkim, którzy pomogli przygotować uroczystość odpustową. Dziękujemy wszystkim, którzy w tych uroczystościach wzięli udział.

Wraz z Ośrodkiem Kultury i Sportu serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej gminy na piknik integracyjny „Siepraw Bez Barier”, który odbędzie się dzisiaj od godz. 14:00 na Słonecznym Parku w Sieprawiu.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.

Wtorek - Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Środa - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Po Mszy wieczornej - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek - wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.  

Piątek - Trzeci piątek – JERYCHO W SIEPRAWIU. Możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w godzinach 15.00 – 21.00. Serdecznie zachęcamy. Rozpoczęcie – wspólnym odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie – wspólnym ośpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

Sobota - Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

Spotkania grup formacyjnych:

W piątek, po wieczornej Mszy  Świętej spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.

W przyszłą sobotę inauguracja roku formacyjnego Grupy Apostolskiej. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godzinie 18:00, następnie AGAPA w ogrodzie przy plebanii.

W przyszłą niedzielę, trzecia niedziela. Składka – jak w każdą trzecią niedzielę, jest przeznaczona na Inwestycje Parafialne.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Niedzieli polecamy m.in. artykuł poświęcony parafii w Zawadzie. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia książka pt. „Wszystko o Prymasie Tysiąclecia” w cenie 15zł.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę o godz. 8:00 prosimy parafian mieszkających przy ul. Słowiańskiej nr. od 71 do 116

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Juliannę Sołtys. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu, a nasz Panie…

rozne-pl-54