1. W dniu dzisiejszym przeżywamy ODPUST PARAFIALNY, ku czci św. Michała Archanioła. Kazania głosi tegoroczny Rekolekcjonista Ks. Prof. Bogusław Mielec, z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
Uroczystej Sumie, o godz. 11.30 będzie przewodniczył proboszcz ks. Piotr Kluska, w 40 rocznicę swoich święceń kapłańskich. Ks. Proboszcz pragnie, w dzisiejszą uroczystość, ze swoimi Parafianami, dziękować Bogu za łaskę kapłaństwa i upraszać Błogosławieństwo Boże dla tych, do których był posłany i dla całej Parafii Siepraw, w której służy już 22 lata.

2. Witamy i pozdrawiamy wszystkich Parafian i Gości na naszej Uroczystości.

3. Msze Święte – jak w każdą niedzielę prócz Sumy, która dzisiaj jest o godz. 11.30.
Po południu: godz. 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

4. Kalendarz Liturgiczny:
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – wsp. św. Wacława, męczennika.
Piątek - Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
*spotkanie Małego Apostoła i Grupy Apostolskiej po Mszy w salce pod plebanią
Sobota - wsp. św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.

5. W przyszłą niedzielę, o godz. 17.15, w Starym Kościele odbędzie się Koncert Charytatywny NORO-LIM, pod tytułem: „Jesteś, który jesteś”, na rzecz chorego na SLA Piotra.

6. Dzisiaj w mogilańskim ośrodku zdrowia jest przeprowadzana akcja krwiodastwa, od godz. 10.00 do 14.00. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie „Dla Naszej Gminy Mogilany”. Akcji Patronuje między innymi Wójt Gminy Mogilany, Piotr Piotrowski. Szczegóły na plakatach i w internecie.

7. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. W dzisiejszej NIEDZIELI jest piękna relacja z odpustu ku czci Bł. Anieli Salawy, w naszej Parafii.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Myśliwskiej, spod numerów: 27 – 70.

9. Do wieczności odszedł śp. Marian Woś. Jego pogrzeb jutro, o godz. 15.00 oraz śp. Stanisław Bujas. Jego pogrzeb we wtorek, o godz. 15.00.
Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.

rozne-pl-47