1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: godz. 15:30 nieszpory; 16:00 Msza Święta.

2. Poniedziałek – wsp. św. Pio z Pietralciny, prezbitera.
Wtorek – wsp. Najświętszej Marii Panny od Wykupu Niewolników (Matki Wolności)
Środa – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Czwartek – spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas VII.
Sobota – wsp. św. Wacława, męczennika. O godz. 17:00 rozpocznie się nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać parafialną Uroczystość: Odpust ku czci św. Michała Archanioła. Suma z procesją Eucharystyczną będzie o godz. 11:30. Uroczystą Sumę odprawi nasz rodak ks. Jerzy Dziura, w 50 rocznicę swoich święceń kapłańskich. Będziemy razem z księdzem Jerzym dziękować Bogu za łaskę Jego kapłaństwa i modlić się o dalszą opiekę Bożą nad czcigodnym Jubilatem i o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

4. W ramach przygotowania Parafii do Uroczystości Odpustowej zachęcamy do przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do spowiedzi będzie w piątek, od godz. 17:00 oraz zawsze pół godziny przed Mszą Świętą.
Przeżyjmy uroczyście tak ważną Uroczystość Parafialną, jaką jest Odpust ku czci Patrona Parafii. Na uroczystą Sumę zapraszamy Ochotnicze Straże Pożarne, Orkiestrę „Sieprawiankę’, Chór Parafialny, dzieci i młodzież, dzieci w strojach komunijnych, chłopcy dzwoniący na dzwoneczkach, dziewczynki sypiące kwiaty, przygotujmy też feretrony, które będą niesione podczas procesji.

5. O sprzątanie domu Bożego w sobotę, o godz. 8:00, prosimy rodziny z ulicy Jagodowej, spod numerów od 1 do 14.

6. Urząd Gminy Siepraw informuje, iż do 4 października przyjmuje zgłoszenia na obiór odpadów wielkogabarytowych, których zbiórka obędzie się w dniach od 8 do 16 października 2019 r.

7. W ramach ogólnopolskiego programu badań przesiewowych w kierunku wirusowego zapalenia wątroby typu C „Prosty krok do zdrowia”, przy kościołach zostaną przeprowadzone badania: w Olszowicach w dniu 29.09.2019 r. po Mszy Św. oraz w Sieprawiu, w dniu 6.10.2019 r. po Mszach Świętych. Badanie polega na pobraniu jednej kropli krwi z palca, są całkowicie anonimowe i bezpłatne. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

8. W aktualnym numerze Niedzieli polecamy artykuł poświęcony Odpustowi w Sieprawiu. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

9. Do wieczności Bóg powołał św. pamięci Annę Galas. Jej pogrzeb odbędzie się we środę, 25 września, o godz. 15:00.