1. Pierwszy dzień miesiąca października. Zachęcamy do odmawiania Różańca świętego.

2. Dzisiaj pierwsze Nabożeństwo różańcowe, o godz. 15.30 z udziałem rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Przed nabożeństwem będzie poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom.
*W tygodniu nabożeństwa będą przed Mszą Świętą wieczorną, o godz. 17.30;
w Olszowicach – o godz. 16.30. Jutro w Olszowicach o 16.30 – Msza Święta i po Mszy Świętej różaniec.
W Łyczance przy Kapliczce M.B. – różaniec o 16.00; w niedzielę – o 15.00.
*W czasie nabożeństw różańcowych modlimy się szczególnie za Ojca Świętego, za dzieci i młodzież – o katolickie wychowanie, za misje, za chorych, o pokój na świecie, w ostatnim tygodniu za zmarłych.

3. Dzisiaj, w Starym Kościele odbędzie się Koncert Charytatywny w wykonaniu Zespołu NORO-LIM, pod tytułem: „Jesteś, który jesteś”, na rzecz chorego na SLA Piotra.

4. Poniedziałek – wsp. Świętych Aniołów Stróżów. *Środa - wsp. św. Franciszka z Asyżu. *Czwartek - wsp. św. Faustyny Kowalskiej. Pierwszy czwartek. Nowenna do Bł. Anieli Salawy. Spotkanie formacyjne Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III.
Piątek - Pierwszy piątek. Spowiedź od godz. 16.30.
*W ten piątek, 6 października, w naszej Parafii zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zakończenie zbiórki o godz. 16.00. Pozyskane środki ze zbiórki wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów dla szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce.
Sobota - Pierwsza sobota. Wizyta u Chorych od godz. 8.30.
*Wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. W tym dniu (sobota) weźmiemy udział w wielkiej modlitwie różańcowej na granicach naszego kraju. Odpowiedzmy na wezwanie Matki Bożej Fatimskiej, odmówmy wspólnie cztery części różańca, błagając o ochronę, pokój i nawrócenie. Razem módlmy się o ratunek dla naszej Ojczyzny i świata. W naszej Parafii na tej wielkiej modlitwie zgromadzimy się w tym dniu w trzech miejscach: w Starym Kościele, w kościele w Olszowicach i przy kaplicy w Łyczance. Rozpoczęcie modlitwy o godz. 14.00.

5. W przyszłą niedzielę, będzie odprawiona Msza Święta przy Kapliczce w Łyczance, o godz. 12.00. *XVII Dzień Papieski pod hasłem: IDŹMY NAPRZÓD Z NADZIEJĄ. Odbędzie się zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

6. Urząd Gminy Siepraw informuje, iż do 5 października przyjmuje zgłoszenia na odbiór odpadów wielkogabarytowych, których zbiórka odbędzie się w dniach od 10 do 18 października b.r.

7. Bóg zapłać, za sprzątanie kościoła i dekorację na Uroczystość Parafialnego Odpustu. Bóg zapłać wszystkim, którzy swoim udziałem uświetnili naszą religijną uroczystość.
*O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Myśliwskiej, spod numerów: 71 – 86.

8. Do wieczności odeszli: śp. Marian Woś, śp. Stanisław Bujas, śp. Józef Bizoń.
Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.

rozne-pl-64
940498
Dzisiaj: 21
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3.024